• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 Demo Benden...

Cevap: Gw8 Demo Benden...

Şimdiye kadar duyduğum en iyi gw8 demoları arasında bu çalışmalar.Aslında or700 gibi gw8 e de bir çalışma yapılsa nasıl olur sizce ??

Şimdiye kadar duyduğum en iyi gw8 demoları arasında bu çalışmalar.Aslında or700 gibi gw8 e de bir çalışma yapılsa nasıl olur sizce ??

tek kelimeyle süper olur ama abicim çok zor bi iş bu gw 8 i adam etmek. çok uğraştırıyo çünkü ama zamanla daha neler yapılabilir bunu da zman gösteriri ama çok uğraşmak gerek. ahh bi de ritm kitleri değiştirme gibi bi imkanım olsa ahh ahhhh:):) aslında bu işi yapabilen biri olsa beraber çalışmalar yapabilsek bi çok klavyeyi siler atar diye düşünüyorum

Merhabalar...

Demolarınız çok güzel olmuş.Ben GW8 kullanmadım ;ancak "Roland Juno Di" kullandım.Sesler muhteşemdi."GW8"in sadece ritimleri yönünden şüphem olabilirdi;çalışmalarınızla nispeten şüphelerim dağılmış oldu.Kısaca,"GW8"i güzel işlemişsiniz...(Oryantal "TITANIC" de dinledik sayenizde :) )

Çalışmalarınızda başarılar,mutluluklar...

eyvallah saolasın abicim fakat bişeyi düzeltmek istedim oryantel titanil değil roman titanik:):)

gw8'i çok güzel tanıtmışınız elinize sağlık.

valla elektro bağlama koparttı beni, bu kadar güzel elektro bağlamayı gw-8'den hiç dinlemedim.

valla elektro bağlama koparttı beni, bu kadar güzel elektro bağlamayı gw-8'den hiç dinlemedim.

E.bağlama iyi edit edilmiş ama arkadaşımız da bağlama stiliyle kullanıyor. Yoksa hiçbir aletin samplesi ensturmanın stiliyle kullanılmazsa bir şeye benzemez.

mustafa abi ben de uğraştım elektro bağlamayı yapmak için ama bu kadar olmuyor,benim yaptığım da tatmin edici değil artık idare ediyorum.özellikle elektro bağlama ve zurnaları yakından takip ediyorum.

E.bağlama iyi edit edilmiş ama arkadaşımız da bağlama stiliyle kullanıyor. Yoksa hiçbir aletin samplesi ensturmanın stiliyle kullanılmazsa bir şeye benzemez.

mustafa abicim tam anlamadım. kullanamamışmıyım bağlamayı

basarılı calımalarr bunlarrrr :)