• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 e enstruman seslerini tek tek yükleme

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
bu aleti çözecem diye saçları ii ce beyazlattım.ritim seçme yükleme de diğer rolandlardan farklı olmadığı için hallediyorum.bilindiği gibi user seti tek bir dosya olarak atılıyor aletin içersine de birsürü enstruman olarak usere yerleşiyordu.buraya kadar eyvallah.ancak şimdi üstadlar tek tek enstruman paylaşmaya başladılar.diyelim ki 5 tane ayrı ayrı enstrumanın simgesi mevcut.bunları usb ile normal ses yükler gibi tek tek mi usere atıcaz.yuksa örnek sayıdaki 5 adedi komple usb ile gene normal ses seti yükler gibi alete atıcaz mı.sonra bir problem olmasın diye soruyorum.bu aradauserde ki mevcut sesler ne olur.yoksa belli hafıza baytına kadar ha bire tek tek atabilir miyiz ritim gibi.bilen lütfen anlaşılır bir şekilde anlatsın.kestirme cevap olmasın ki benim gibi zor anlayan arkadaşlar zorlanmasın.saygılar...

Cevap: gw8 e enstruman seslerini tek tek yükleme

v2 görünce gw8 ile ilgili sandım,admin arkadaşlar bu yazımı gw8 bölümüne taşıyabilir mi.saygılar....

v2 görünce gw8 ile ilgili sandım,admin arkadaşlar bu yazımı gw8 bölümüne taşıyabilir mi.saygılar....

Konu taşınmıştır.

İlginize teşekkürler.

express kardeşim sağolasın.bunlar benim yapabileceğim şeyler değil.hayırlısıyla şu işlerin bir bitsin ondan sonra senden bu konuda yardımını isterim.çalışmalarında başarılar dilerim.bu arada melih üstadım teşekkürler.saygılar....

Keşanlı Mustafa abinin dediği gibi midi ile yapabilirsiniz.Midi ile org üzerinden tek tek sesleri atabilirsiniz.Ancak midi ile sesin orjinal hazırlanmış şekli yani efetlerin tümü aktarılmıyor

Sizin konunuza yazı yazmamaya karar vermiştim. Sizden rica ediyorum bilimsel olmayan tespitlerde bulunmayınız....Midi konusuna değinmeyin ve benden bahsetmeyin de ne yaparsanız yapın.. Israr edersiniz sizi bilirkişi şeçilecek uzman karşısında bilimsel düelloya davet edeceğim.....Kaybeden GW8 sini karşı tarafa vermek şartıyla...

Moderatör tarafında düzenlendi: