• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 e ses,ritim,midi ve mp3 nasıl yüklenir.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 74
  • Görülen : 33K
Cevap: gw8 e ses,ritim,midi ve mp3 nasıl yüklenir.

dostum orga mp3 yükleyemezsin yalnız usb deki mp3 lerin isimlerinde türkçe karakter olmayacak yoksa okumaz mp3 leri.

Cevap: gw8 e ses, ve ritim yükleme hatası

merhaba gw8 aldım yeni ses ve ritim yükleyemiyorum bana biri yardım edebilir mi yazılanları yaptım fakat write error vermekte alet nedenişni bilmiyorum flash bellek 8 gb

Merhaba Arkadaşlar

gw8 de farklı farkı setlerden sesler beğenip bunları nasıl bir araya getirebiliriz ve tek bir seet yapabiliriz. mesela her setten beğendiğimiz sesleri bir yerde toplayıp sonra user taşıyabileceğimiz bir yöntem var mı ?

Merhaba Mürhen hocam,
Roland E-40 org için Türk ritimleri yüklü Ritim kart modülü nasıl edinebilirim
Ayrıca Türk ritimlerinin full alt yapılı bulunduğu USB Flash belleği nasıl edinebilirim
Başka herhangi bir öneriniz varmı acaba ?

Arkadaşım önce usb stick'ini gw8e takıyorsun.ardından sağdaki (Usb İmport tuşuna basıyorsun)buradaki Usb Memory Format seçeneğini Value tekeri ile yada yön(Crusor) tuşları ile tanıtıp (enter) diyosun.Usbndeki bilgileri orga takmadan önce yedekle.çünkü org tüm verileri siliyor ve usb stiği kendine uyumlu şekilde formatlıyor.Bilgisayarda GW8 olarak gözüküyor USB.yine diğer bilgileri saklamak için kullanabilirsin.bu işlem 1-2dk sürer.İşlem tamamlandıktan sonra usbyi bilgisayara tak.aç (ROLAND) klasörü görüceksin.Burada 4 tane klasör daha var.1.(PLAYLİST ) 2.(SONG )3.(SOUND) 4.(STYLE) bu dosyalara bilgisayardan kullanmak istediğin bilgileri yükle.(STYLE dosyasına 100 tane ritim yükleyebilirsin)SONG dosyasına ve orgun hafızasına 200 tane midi yükleyebilirsin.),(SOUND dosyasına 128 preset+128 user olmak üzere 256 tane hazır yazılmış ve efectlenmiş sesleri barındıran GW8.SVD ses )dosyasını yükleyebilirsin.PLAYLİSTE(MP3-Wave-Aiff-Midi)uzantılı dosyaları PLAYLİST EDİTOR programı ile klasörleyip okutabilirsin.direk usbnin içindekileri de okur.ardından hazırlamış olduğumuz dosyaları yüklemek için tekrar usbyi orga takarız.tekrar USB import tuşuna basarız ekranda İMPORT-(STYLE-SONG-Sound/System ve ALL)seçenekleri gözükecektir.dosyaların hepsini birden yükliyeceksek ALL bölümünü tanıtıp ENTER diyoruz.örn:sadece ritimleri yükliyeceksek Value tekeri ile STYLE seçip enter dediğimizde yüklemeye başlar.diğer işlemler içinde yöntem bu.Silmek içinde USB takılı iken Usb import tuşu ardından EXIT'e bastığımızda ekranda EXPORT,IMPORT,FACTORY RESET,USB MEMORY FORMAT,VE DELETE seçenekleri karşımıza çıkacak.buradan DELETEYİ seçip enter deriz.karşımıza yeni bir sayfa çıkar.burada DELETE başlığı altında STYLE,SONG,ALL STYLES,ALL SONGS seçenekleri bulunur.ALL STYLES yada SONG dersek orgun üzerindeki tüm ritim ve songları silmiş oluruz.STYLES veya SONGS seçeneklerini kullanırsak Ritimleri ve Songları isimlerini görüp Value tekeri yada crusor tuşları ile seçip ENTER ile tek tek silebilirz.hafıza açıp yerine istediğimiz ritmi yada midiyi yükleyebiliriz.bu kadar.Kolay gelsin.
merhaba eger elınızde varsa lutfen bana roland gw8 instrument definition dosyasını gönderirmisiniz,
bırde ne yaparsam yapayım midileri orga yukleyemedim :(