• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Enstrüman yükleme görsel anlatım..!

Cevap: GW8 Enstrüman yükleme görsel anlatım..!

paylaşım için sağol gw 8 e tek tek ritim atabiliyormuyuz g600 ritimleri atmayı düşünüyorum

roland gw-8e tek tek de ritim atarsın toplu halde de atarsın.tek tek atmak için usb flaş diskine tek tek yüklersin. yani istediğin ritmi atabilirsin orga.g-600 ritimlerini attıktan sonra teneke gibi çalıyorsa ya da çok yankılı düdüklü falan çalıyorsa yani kısacası kötü çalıyorsa ritimleri part wiev tuşuna iki defa basarak düzenleyebilirsin davul takımlarını oriental 1-2-3-4 takımlarından birini uydurabilirsin.ben roland e-86 ritimlerini öyle attım ve enstruanlrın değiştirdim fena da sonuç olmadı

biraz karışık gibi gözüküyor ama zamanla el pratikliğiyle bu iş çözülür. internetten baktım flex hex programı 30 günlük deneme sürümü.bunun crack kodlarını nasıl bulabiliriz? var mıdır? çünkü 30 gün sonra program deneme sürümü olduğu için işlevini yitirebilir. genelde deneme sürümlü programlar böyledir.

aslında e-86,e-96 g-600'lerdeki "clarinet+tenor sax" sesini gw-8'e atma imkanımız var mı? ben gw-8 üzerinde oynadım ama o ses çımadı.o sesi kullananlar iyi bilirler mükemmel çiftetelli çalınır o sesle.eğer gw-8'de dediğim sesi yapan varsa burada parametrelerini yazabilir mi?express23 senden ricam o sesi (başka orgdan atılan ses) oluşturacağın SVD sistemine aktarabilir misin?

Sistemi kurdum. Benim anlattığım sistem bu metodtan 5 misli pratik ve az zaman alıyor. Konunun sıkıntıları : SVD orgdan 128 perform sesle geliyor. Bunları tek tek silmek veya birer birer dışarı bağımsız SVD olarak çıkarmak şimdilik imkansız. İmkansız olmasada şu kadar zaman alır.Arkadaşımızın örneğinde boş SVD dosyasından bahsediliyor. Artı her sese ait SVD lerden bahsediliyor. Bunları hazırlamak anormal zahmetli. Farklılık içeren azami 15 ses çıkar.Bu seslerin paremetresinin girmesi yarım saati alır. Midi ile 10 dakikada halolur.Videodaki 22 saymaya kadar sesi yaratırsın org üzerinde...

Moderatör tarafında düzenlendi:

o dediğim ses roland e-86da var mesela , yapıp göndereyim... roland e-86'daki o ses gw-8'de daha farklı çıkıyor.neyse onu ben ayarlayıp göndereyim

aslında e-86,e-96 g-600'lerdeki "clarinet+tenor sax" sesini gw-8'e atma imkanımız var mı? ben gw-8 üzerinde oynadım ama o ses çımadı.o sesi kullananlar iyi bilirler mükemmel çiftetelli çalınır o sesle.eğer gw-8'de dediğim sesi yapan varsa burada parametrelerini yazabilir mi?express23 senden ricam o sesi (başka orgdan atılan ses) oluşturacağın SVD sistemine aktarabilir misin?

g 600 deki clarinet+tenor sax benzeyen sesleri gw8 de editlemek için word ve special bankasındaki clarnet ve sax sesleri değilde 4. banktaki clarnet ve sax seslerini denemek gerekebilir .... sadece bir öneri......saygılar

sağolasın katip20 onu da yaptım ama roland e-86nın g-600ün klarnet+tenor sax tadını vermiyor ,eğer mümkünse onu atabilirsem orga atayım o sesi. biraz nostaljik ama o sese hastayım :))

Sistemi kurdum. Benim anlattığım sistem bu metodtan 5 misli pratik ve az zaman alıyor. Konunun sıkıntıları : SVD orgdan 128 perform sesle geliyor. Bunları tek tek silmek veya birer birer dışarı bağımsız SVD olarak çıkarmak şimdilik imkansız. İmkansız olmasada şu kadar zaman alır.Arkadaşımızın örneğinde boş SVD dosyasından bahsediliyor. Artı her sese ait SVD lerden bahsediliyor. Bunları hazırlamak anormal zahmetli. Farklılık içeren azami 15 ses çıkar.Bu seslerin paremetresinin girmesi yarım saati alır. Midi ile 10 dakikada halolur.

Her ses için ayrı svd yok,her sesin kodunu alıyoruz.100 adet svd olsada bir saatte hepsinin sesleri alırım.Yeter ki paylaşım olsun.Hazırladığım sistem sesleri seçtikten sonra svd yi oluşturup veriyor.Ancak web üzerinden gerekli eklentiyi her host firması çalıştırmıyor.Çalıştıranlar ise yüksek ücretli.Bir çözüm yolu arıyorum.Ama ben yine de gw8 kullanıcıları için sistemde imkan veriyorum.Svd dosyasını sisteme eklediğinde hangi sesleri istiyorsa ekler mailine yollarım.Veya sesleri seçer sisteme kaydeder.Birgün geciklemeli yollarım.5 dakika sürmez bile bu kadarda olsun yani.Midi ile olsa daha iyi olur yalnız denedim olmadı.Efektler uçup gidiyor.Sade Lower+upper ses kalıyor.Neye yarayacak.

Keşanlı mustafa abi, eğer midi ile oluyorsa bir örnek bana yollayın yükleyem aynı ses gelecek mi acaba? Mesala svd deki zurna sesini bana midi olarak yollayınız.Efektler uçup gidiyor bana göre.
Midi ile olsaydı.Burada bir ton paylaşım olurdu.

Kimse yanlış anlamasın mp3 leri ekleyip işte yaptığım ses şu demekle olmuyor.Burada yapılan bazı sesleri beğenip te elde edemeyenler var,örneğin SİNAN kardeşimizin yaptığı grup yaylı daki elektro mükemmel.Kimde var sadece kendisinde.Svd ler niye paylaşılmıyor istemeyenler niye istemiyor çünkü set satma derdi..Zuhal müziğin yaptığı sesler niye iyi değil uğraşılmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ellerinize sağlık.iyi çalışmalar.