• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GW8 Enstrüman yükleme görsel anlatım..!

Cevap: GW8 Enstrüman yükleme görsel anlatım..!

Sistemimizi kullanmak isteyen kullanır istemeyen kullanmaz.Tüm çalışmalarım ve devamı ücretsizdir.Bir Allah razı olsun demek yeterlidir.

bu sistem sizin üstün gayretlerinizle basarılıbir şekilde çalışmaya başladığında orglarla ilgili dosya paylaşımında bir ilk olacak ve inan son olmayacak...

online style bank seçme ve sample ses seçme bunların dosyasını oluşturup anında alete yükleme vs vs şöyle düşündümde neden olmasın ....

başarılarının devamını dilerim

Yabancı siteler var bu şekilde sample enstruman seslerinin satışının yapıldığı.Birer birer istediğini al.

Keşanlı mustafa abi, eğer midi ile oluyorsa bir örnek bana yollayın yükleyem aynı ses gelecek mi acaba? Mesala svd deki zurna sesini bana midi olarak yollayınız.Efektler uçup gidiyor bana göre.
Midi ile olsaydı.Burada bir ton paylaşım olurdu.

Kimse yanlış anlamasın mp3 leri ekleyip işte yaptığım ses şu demekle olmuyor.Burada yapılan bazı sesleri beğenip te elde edemeyenler var,örneğin SİNAN kardeşimizin yaptığı grup yaylı daki elektro mükemmel.Kimde var sadece kendisinde.Svd ler niye paylaşılmıyor istemeyenler niye istemiyor çünkü set satma derdi..Zuhal müziğin yaptığı sesler niye iyi değil uğraşılmıyor.

Buyur arkadaşım. Zurnayı transpozeli kaydetmiştin. İlkönce transpozeden c ye aldım. sonra midi kaydettim. Daha sonrada performans kaydettim. 127 nci ses KESANLI adıyla istediğiniz ses.

Öte yandan paylaşımın azlığından bahsediliyor.
Diyelimki ben 126 ses editledim ama e. baglama sesim iyi değil. Sinan kardeşimizden alıpta yarın satılık set demiyeceğimi kim bilebilir. İş amatörlükten çıktı. Kimse kendisini kullandırmak istemez. Elinde GW8 olmayan bazı arkadaşlarımızın birden rüyalarında GW8 görmesi ! manidar.

Ekli dosyalar

• GW8.rar
    7.1 KB · Görülen: 113
Moderatör tarafında düzenlendi:

bence bu gibi setler sitenin daimi üyelerine özel mesaj veya ne deniyorsa onunla ulaştırılabilir.böylece sırf set kapmak için günü birlik üye olanlar hava alırlar.zaten bu üyelerimizin çoğunu tanıyorsunuz.bu da bir çözüm olabilir.saygılar...

bir de üstadlar yaptığınız sesi çalarken dual tuşuyla devreye yaylılar girsin,zengin bir ses oluşuyor.benim mevcut seslerde saçma sapan dual tuşuna bastığım zaman alt sesler var,aman böyle olmasın.mesela bitek secopiyano da dual de yaylı var,ne güzel derinlik veriyor piyanoya efektlerden sonra.

Size ben teklifimi sunuyorum. Transpoze ve komasız performansa basıp istediğiniz herhangi bir ritim eşliğinde Song Rec. yapın (2 saniye yeter ) Çıkan midiyi bana gönderin 5 dk sonra size SVD olarak gönderirim

Umarım dediğiniz gibidir.Daha basit olur.

Ben sahiplenme olayına da çözüm buldum.Ama uğraşmaya gerek yok.Hazırlanan sesin içine kod gömdüğümüzde ve sesi başkasında tespit ettiğimizde ücretli olarak satın alınmışsa satan kişi hakkında işlem yapılabilinir.Bu sesin kod çıktısı çıkararılıp notere tastiklemek gerekir.Kullanılan kod o sesin içinde var ise b ses ücretsizdir para ile satılamaz anlamını taşıyacaktır.

Kimsenin tescil telif niyetinde olduğunu sanmıyorum. Yeterki samimiyet oluşsun. Bahsettiğiniz şifrelemenin önemi tyros 3 de ortaya çıktı.Paralı seti kitlenmediğinden satışa çıkmadı ve 8.000 tl verilerek alınan alete pro anlamda yapılan çalışmadan yararlanamadı.

keşanlı mustafa abi, eğer midi ile oluyorsa bir örnek bana yollayın yükleyem aynı ses gelecek mi acaba? Mesala svd deki zurna sesini bana midi olarak yollayınız.efektler uçup gidiyor bana göre.
Midi ile olsaydı.burada bir ton paylaşım olurdu.

Kimse yanlış anlamasın mp3 leri ekleyip işte yaptığım ses şu demekle olmuyor.burada yapılan bazı sesleri beğenip te elde edemeyenler var,örneğin sinan kardeşimizin yaptığı grup yaylı daki elektro mükemmel.kimde var sadece kendisinde.svd ler niye paylaşılmıyor istemeyenler niye istemiyor çünkü set satma derdi..zuhal müziğin yaptığı sesler niye iyi değil uğraşılmıyor.

değerli kardeşim yapmiş olduğun çalişmayi takdir ederim yanliz son kullanmiş olduğun cümleye açikcasi gücendim benim set satma gibi bir derdim hiç bir zaman söz konusu olmadi sadece siteye şu aralar cep telefonumdan girebildiğim için gerçekleştiremedim hatirlsarsan projende sana destek verenlerden biri olduğumu ben söylemişitim bunu böyle düşünmeniz beni şaşirtti diyebilirim benim bunu daha öncede söylediğim gibi ben bu çalişmami tüm gw 8 kullananlar için yaptiğimi ve bunu içinde hiç bir karşilik beklemediğimi defalarca söylemişitm zaten bilenler bilir beni bu konuda sen ne kadar da böyle düşünersen düşün ben yinede siteye girdiğim zaman yaptiğim svd yi sana gönderecim saygilarla...