• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 i Satıp PSR 9000 alsam kötü mü yapmış olurum sizce?

Cevap: Gw8 i Satıp PSR 9000 alsam kötü mü yapmış olurum sizce?

psr9000 derim eski alet olmasına rahmen işi bilen için kendini yenileyen bir alet olur.çünkü sample ses yuklenme olayı var.arkadaşlar sample önemli değil demeyin piyanist için çok önemli misal sıkıldın ayni rtimlerden seslerden yukle değişik sample sesler olsun tınılar olsun al sana yeni alettt.. ama kapalı sistem aletler o şekil değil üstünde bulunanlarla mecvuren idare etmek zorundasın.zaman gelecek sıkılacan ve bu sefer mecvur aleti değiştirmek zorunda kalıcaksın.bizlerin devamlı alet değiştirecek kadar servetimiz yok.kazaqncımız belli bi iş yaparken iyi düşünmek gerek. bu demek değil her alet kötü diye hepsinin kendi açısından güzellikleri var.lakin iş sampler olayına girince bakış açısı otamatikman değişiyor.

birisi konuya yazılmış cevapları siliyor

aynen neden burda yazılanlar siliiyor ...????

yazılanları silen yok arkadaşlar,dün akşam üzeri sitede sistemsel olarak küçük bi sorun oldu sanırım,benimde bi kaç konuya yazmış olduğum cevaplar silinmiş,bazı konularda problem oldu sanırım,bu konuda sayın admin bi açıklama yapabilir,

ben psr9000 satıp gw8 aldım.artık sen düşün.

dostum tyros 2 işini görür temizini bulursan senn adına sevnrm :) psr 9000 alma eski ve ağır pa50 veya 500 alma hemen sıkılırsın tyrosun ayrı bi rahatlığı war kendi düşüncelerim hayırlısı olsun :)

arkadaşlar yamaha 9000 ALAN OLURSA yardımcı olurum set konusunda herturUL elektrolar kemanlar var hk set var bende bayadır 9000 kullanıcısıyım ama hiç bis rıkıntım olmadı orgun kendi beynınde za netkendi kitirel var baya birDE a 1000 KİTİİN YÜKLEDİNDE A 1000 RİTİMLERİNİ ROLAND E 40 G 600 RİTİMLERİNİ OKUYOR

kardeşim bendede gw 8 vardı psr 9000 aldım iyikide almışım gw 8 hiç bişeye yaramaz 9000 çok güzel bir alet ritim set konusunda sana çok yardımcı olurum ayrıca pa 800 setini convertledim 9000 okutuyorum müthiş bişey oldu

Slm kardeşim bende hk set var su pa 800 setini paylasa bilirmisin

Satlik yamaha 9000 ihtiyaç için hk set ve bir cok sample ses yüklü fiyati 1600 0538 246 78 68

yani şu forumu tamamen okudum pes yani 9000 pronun yerine a 1000 bile al diyenler var pes yani