• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 için stl conwert programı

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam üstadlar bana acil başka orglardan gw8 e dönüştürebileceğim proğramı paylaşabilirmisiniz okadar çevirme proğramı indirdim hiç biri rolanda çevirmiyo yardım edermisiniz.... teşekürler

Cevap: gw8 için stl conwert programı

senin programlar başka ritimleri mesela korg rolanda exr46 ya özellikle çevriliyormu çeviriyorsa sizde bana yardımcı olurmuusn

ben buldum artık proğramı hepsine çevirebiliyorum teşk..

peki ama sadece ismini yazabiliyorum indirme size bağlı arama motoru üzerinden bulun WMC STYLE WORKS birde bunun version ları var style works xt falan

hocam birde sağlıklı ritim olmuyo üzerinde uğraşman gerek ben yaptım poliyfonik gibi çalıyo editlemek lazım ritimleri birileri pa 80 izmirli seti editleyip atarmı acaba
ben bilebilsem paylaşıcam ama sadece convert edebiliyorum proğramı çözebilsem iyice sizede katkıda bulunurdum sizden ricam iyiy bir izmir seti gw8 e göre editlermisiniz.... teşk

slm arkadaşlar convert proğramının adını yanlış yazmış sanırım doğru isim (EMC STYLES WORKS )WMC değil. CRACK olmadan convert etmiyor arkadaşlar demo versiyonlar ile yapmaya çalıştırklarından dönüştürmüyor

Tam sürümünü nerden bulabilirz. Varmı sende acaba yuncarb.

amatör bir proğram ya bu başka profesyonel proğramlar varsa önerebileceğiniz arkadaşlar ne olur ismini yazın size zahmet