• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 setimi güncel yaptım h.o:))

Cevap: gw8 setimi güncel yaptım h.o:))

mehdi kardesim
degistirmekle dogrumu yapip yamadigimi tam olarak cözmüs deglim
suan a kadarda bk-5 or gw8 den cok üstün bir org oldugunu düsünmüyorum cünkü ritim eksikligi cok yapilan ritimler kendi görüsüme göre cok mükemel degil
1 cisi oyun havalri sifir bir dügün veyada bir kina kaldiracak ritim degil

beklemekteyim belki ileri dönemlerde ritimler cogalir ve kendime göre ritim bulurum
birde roland tr sayifasi bizleri cok ümitlendirdi bk icin insallahta olay sadece bir anlik olmaz zaten bu son roland im korga geri dönüsümü düsünyorum simdide düsünyorum

saygilarimla

Roland GW-8 aldığımda sene 2010'du ve o zaman piyasada doğru düzgün GW-8 için ritim fazla değildi ve eski roland modellerinden çeviriydi.Ama zamanla gw-8 için güzel ritimler yazıldı çoğalmaya başladı hatta eski roland modellerinden ve diğer marka orglardan çevirilip roland gw-8 için uyarlandı.orgun menüsünü çözen her kişi mutlaka ritim ayarlarından oynayıp güzel uyarlamalar yapabilir.bende gw-8 ritimleri var ve böyle yaparak memnunum.BK-5 OR kullanıcıları da aynısına başvuracaklardır.Rolandtr bk-5 or için özel bir site yaptı ki bu çok güzel bir gelişme.zamanla bk-5 için ritimlerin sayısı artacaktır hatta kullanıcılar kendil aralarında uyarladıkları ritimleri de paylaşacaklardır.

arkadaşım eline sağlık çok sağol.lütfen güzel ritim yapan bulan varsa paylaşsın bizde dua ederiz

arkadaşlar benim en büyük sıkıntım ritimlerle oynama yapamıyorum düzenleme editleme felan o yüzdende ritimler kulağıma kötü geliyor.çevremde de bana yardımcı olabilecek kimse yok.bu yüzden hergün siteye girip yeni paylaşımlar bekliyorum kolay gelsin

bir ritim yazabilmek okadar kolay bişey değil ama bir orgun setinden converter yapıp editlemek fazal zaman almıyor onıun için ben kolaya kaçıyorum ama okumuyor diyosunuz ritimleri o okumayan ritim pa800 sevildiğini bil hasretin setinden olan ritim ram dan dolayı okutturmuyor isteyen silebilir pa800 ve 80 den pad sız olan ritimlere özen gösterecem artık saygılar....

çok seviniriz arkadaşım gw8 in ritimleri genelde gerçekten kötü duyuluyor kolay gelsin saygılar

valla helal olsun mehdi kardeşimize gw8 için mücadele ediyor kutluyorum seni mehdi kardeş iyiki varsın.

teşekürler ne demek elimden geldiği kadar işte yeni bir bomba daha gelio az kaldı çok yakında....

mehdi kardaşım sagolasın bu orglarda orjinal bir sey kalmayacakmı yavv......drum kit lerle oynayıp duruyorlar