• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw8 setimi güncel yaptım h.o:))

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selam iyi günlerde güle güle kullanın.....

Ekli dosyalar

• mehdi gw8 set güncel.zip
    800.9 KB · Görülen: 361
Cevap: gw8 setimi güncel yaptım h.o:))

bu yeni setmi dostum

kardeşim bu eskinin düzenlenmiş hali ve sıra sıra herşey adı ile ve yeni ritimler ekledim seslerde var ama bank yapmadım 1- de var ama bank ta

tamma bankları ben ayarlarım kardeşim bende sesler yazıyorum ya zaten ayar gecerim cok sağol ritim olarak böyle yap özeline bişey yazdım onuda bakta

mehdi seti yükledim ama bazı ritimler calısmıyor ritimlerde sorun var galibna

gw8 i satim bk-5 aldim ama suana kadar gw8 in ritimleri bk-5 yerinde cok üstün.

tesekürler paylasimin icin mehdi

ertan abi hayırlı olsunda gw8 den neden vaz geçiyonuz ki gw8 aslında çok iyi bir org ben gw8 den vaz geçmeyecem ve org alırsam pa800 alıcam ve çift org kullanacam ve bu arada gw8 le ilgilenen bir tek ben kalıyom heralde artık gw8 benden sorulurrr :) şaka bir yana da gerçek nerde bu gw8 ciler....

salih kardeşim hangi ritimler çalışmıyor acaba bana bildirirmisin eger pa800 den çevirdiğim ritimlerden se çalışmayanı silicen ve org donuyorsa kapat aç sonra direk silme kısmına gel o ritimi sil bende de oluyor o ama biraz boş bellek bıraktımda olmuyor ben şuan kullanıyorum heralde sen de sevildiğini bil ritim i takıntı yaptı çünkü pa800 den aldım onu sil gitsin kardeş bundan sonra 80 den yapacam zaten pcm eksik olunca zor okuyor gw8 sen yinede hangi ritim ler onu bildir

mehdi kardesim
degistirmekle dogrumu yapip yamadigimi tam olarak cözmüs deglim
suan a kadarda bk-5 or gw8 den cok üstün bir org oldugunu düsünmüyorum cünkü ritim eksikligi cok yapilan ritimler kendi görüsüme göre cok mükemel degil
1 cisi oyun havalri sifir bir dügün veyada bir kina kaldiracak ritim degil

beklemekteyim belki ileri dönemlerde ritimler cogalir ve kendime göre ritim bulurum
birde roland tr sayifasi bizleri cok ümitlendirdi bk icin insallahta olay sadece bir anlik olmaz zaten bu son roland im korga geri dönüsümü düsünyorum simdide düsünyorum

saygilarimla

tesekkurler emegın ıcın