• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 Yeni Elektro 2

express23

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Gw8
Gw8 için bilgisayar ortamında hazırladığım elektro bağlama seslerinden biridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Gw8 Yeni Elektro 2

eletronun sesi gayet güzel,çok tok cıkıyo,,paylaşım için teşekkürler

eline sağlık...

Çok dolgun ve hoş bir elektro sesi olmuş kardeş bu sesi paylaşabilirmisiniz.Bende gw8 ailesine yeni katıldım.

Çok dolgun ve hoş bir elektro sesi olmuş kardeş bu sesi paylaşabilirmisiniz.Bende gw8 ailesine yeni katıldım.

dan svd dosyası oluşturabilirsiniz.Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.Kolay gelsin.

Teşekkür ederim

Daha iyi olabiliridi diyorum yinede eline sağlik

dan svd dosyası oluşturabilirsiniz.Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.Kolay gelsin.

ben burdan bi svd olusturdum ama lock tusu acık olsada ses değiştirince ritimler değişiyor çok güzel sesler var ama ritim değişiyor.

ben burdan bi svd olusturdum ama lock tusu acık olsada ses değiştirince ritimler değişiyor çok güzel sesler var ama ritim değişiyor.

Orgunda menu den sistem ayarlarına gir sağ sol ok tuşları ile ilerle LOCK TUŞU ayarları var orada ses,ritim,transpose nin hangilerinin lock tuşu açıkken sabit kalmalarını istiyorsan ON durumuna getirmelisin.Kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

eline sağlık