• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hakan çebi yamaha ses ve ritim paketi

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar

Ödemelerinizi, kredi kartı, banka havalesi, Bkm Express, PayPal ya da Western Union ile yapabilirsiniz.

Ödeme yaptıktan sonra paketiniz e-posta ile gönderilir.

(11.07.2021'de güncellendi)
  • Nasıl sahip olursunuz?
    - Ödeme yaptıktan sonra kısa bir süre içinde paketinizi indirip kullanabilirsiniz.

• Nelere sahip olursunuz?
  • - hc.cpi (505 mb) paket yükleme dosyası
    - hc-ses.cpf (205 mb) 104 premium ses, 7 premium davul kiti
    - hc-loop.cpf (300 mb) 84 premium loop kiti
    - hc-user.cpf (243 mb) 128 premium ritim, 13 audio style, 22 registration bankası
    - pad klasörü (1024 mb) 30 premium multipad bankası
    - user tone klasörü 31 premium kullanıcı sesi
    - ücretsiz güncellemeler ve destek

• Yüklemek kolay mıdır?
    -Detaylı açıklamaların olduğu sayfamızı okuyarak kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz.

• Paket kilitli midir?
    -Evet kilitlidir, paketler cihaza özel oluşturulur, size gönderilen paket başka cihaza yüklenemez, sizin cihazınızdan alınamaz.
Yamaha için yapmış olduğumuz set ile PSR A5000, A3000, SX900, S970, S975, Tyros5 ve Genos model klavyeleriniz için çok sayıda ritim, ses, pad ve registrasyon sahibi olacaksınız.

Ayrıca gelecek güncellemelerden ücretsiz yararlanabileceksiniz.

Yıllardır kaydettiğimiz ve satın aldığımız en iyi örnekleri yeniden düzenledik, en iyi sahne performansı için bir araya getirdik. Daha önce hiçbir proje ile piyasaya sürülmeyen sample ses ve loop ritimlerimizin çoğunlukta olduğu ve kalan ritim ve seslerin en çok beğenilen çalışmalarımızdan seçildiği projemiz kullanıma hazırdır.

Çalışmanın toplam boyutu yaklaşık 1.5 gb'tır (505 mb expansion voice + 944 mb style, multipad, registration data).

Başka paketlerle birleştirme yapacak olan müşterilerimiz, göndereceğimiz cpf dosyalarını Yamaha Expansion Manager ile düzenleyerek istedikleri paketlerle birleştirip kendi yükleme dosyalarını oluşturabilirler.

Yükleme için kargo beklemenize ya da mağaza aramanıza gerek yok. İnternet bağlantınız ve bir flash belleğiniz varsa, dakikalar içerisinde seti cihazınıza yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Kişisel dosyalarınız sunucuda saklanacak, kaybetmeniz durumunda sunucudan size özel link ile tekrar indirmeniz sağlanacaktır. Herhangi bir şekilde tekrar ödeme yapmak durumunda kalmazsınız.

Hakan çebi expansion paketi ile ritimler, sesler, performanslar, pedler, solo doğaçlamalar, çaldığınız kararda makamlara göre koma değerleri, balanslar, efektler, master ekolayzır ve kompresör ayarları gibi herşey hazır olarak elinizde olacak.

Detaylar için lütfen kurun.

ÖNEMLİ: Çalışmalarımızı ikinci elden satın alan kullanıcılar, yardım için satın aldıkları kişiye başvurmalıdır.

Alttaki linke tıklayarak 40'tan fazla videoya göz atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Üstadım yıllardır senin sıkı takipçinim. Ellerine emeğine sağlık. Keşke seninle bir kayıt alma imkanım olsa...
Hayırlı satışlar, bol kazançlar.

teşekkür ederim kardeşim, fırsat olursa neden olmasın.

var ol ne güzel çalmışsın