• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

halil ibrahim sofrası windman1981 ve BARON_ demo

İkinizinde emeklerine sağlık..Paylaşmak adına çok güzel hareketler bunlar :) ..

Altyapı harika..Teknik olarak üst düzeyde..Bence Ali kullandığın orgu maximum kapasitede kullanman takdire şayan..Sanırım kanal kayıtı org üzerinde gerçekleştiriyorsun valla ben or700'ün kanal kayıtını çözemedim daha (gerçi Cubase kullandığım için çokda uğraşmadım ama..) ancak kesin söylemek istemiyorum ama 0.52 saniyede bir akor sorunu oluşmuş gibi..Yanlış duyuyor olabilirim..

Altyapı harika..Teknik olarak üst düzeyde..Bence Ali kullandığın orgu maximum kapasitede kullanman takdire şayan..Sanırım kanal kayıtı org üzerinde gerçekleştiriyorsun valla ben or700'ün kanal kayıtını çözemedim daha (gerçi Cubase kullandığım için çokda uğraşmadım ama..) ancak kesin söylemek istemiyorum ama 0.52 saniyede bir akor sorunu oluşmuş gibi..Yanlış duyuyor olabilirim..

çok sağol kardeşim yorumun için sevgi ile kal herdaim

butonum gelince teşekürlerde eklenecektir dostların yorumlarına sevgi ile kalın herdaim..

teşşekkürler abi aslında bahsettin akoru sadece 00.52 de değil şarkının genelinde bastım. evet biraz fanteziye kaçmış olabilirim. ben o akoru nedense geçişlerde çok seviyorum. orjinalinde öyle bir akor yok. doğrudur abicim. bastığım akor re üzeri Gm, F, Eb, Baug- Cm, F, Gm ..... diye geçiyor. orjinalde Baug yok. :) yorumun için çok teşekkürler.

altyapıda anlamadığım bir şekilde reverb var...:(
bunu bilerek mi böyle yaptınız yoksa istem dışı mı?

abi imkanın varsa midi dosyasını orgtan dinle. reverb seviyeleri 30-40 lı balanslarda olması lazım. dün ufak değişmeler de yapmıştım. bu son hali.

ben cok begendim ikinize de calismalarinizda basarilar...

reverbleri çokmu veriyorum diye kendi kendime soruyordum. :)
mesaj gerekli yere ulaştı. :) :)
bundan sonraki çalışmalar için iyi bir tavsiye oldu :)

Cevap: halil ibrahim sofrası windman1981 ve BARON_ demo

10 üzerinden 10