• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hangi arkadaşımız hangi ilde nerde kaca calıyor hakkını alabiliyormu???

pianist hsn

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
s970
mrb arkadaşlar
ben kocaeli izmitte belmar düğün salonunda calıyorum 180 ytl,ye

mahalle düğünlerinede fırsatım olursa gidiyorum tesisatile 400 lira istiyorum
aynı ilde salonda 120 ytl,ye calan arkadaşlarvar mahalle düğünlerine tesisatları ile 200 liraya cıkıp herkesin piyasasını düşüren kişiler var.
merak ettim sizlerinde bulunduğu illerde butarz seyler varmı yasanıyomu?

ilginize teşekkürler

ne kadar alıyosunuz denizlide salonlarda ortalama ve mahalle düğünlerinde

konya seydişehir de belli fiyat yok.şimdi herkezin yaptığı müziğin bir değeri vardır.benim değerim xxx dir ben bu fiyata giderim.akşam tek gecelik düğün geldi 300 lira dedim adam da diyorki 325 e iki kişi gidenler var dedi:)bende değerim o değil gidin onları tutun dedim bu iş çok garip bi iş:)

salonda maksimum 100 mahalle düğünlerine kendim gidersem 400 lira bende sizin gibi...

mrb arkadaşlar
ben kocaeli izmitte belmar düğün salonunda calıyorum 180 ytl,ye

mahalle düğünlerinede fırsatım olursa gidiyorum tesisatile 400 lira istiyorum
aynı ilde salonda 120 ytl,ye calan arkadaşlarvar mahalle düğünlerine tesisatları ile 200 liraya cıkıp herkesin piyasasını düşüren kişiler var.
merak ettim sizlerinde bulunduğu illerde butarz seyler varmı yasanıyomu?

ilginize teşekkürler

güzel konuya değinmişsin teşekkür ederim. ama bi şey merak ettim belmar düğün salonunda 180 tl alıyorum demişsin. bu düğün salonunda bir senede kaç düğün çalıyorsun ?

kayseride düğün salonlarında 80 ile 120 arası fiyat değişiyor mevkine göre sürümüne göre vs. mahalle yani sokak düğünlerine giden arkadaşlarda bu sene yazın sanırım 500 ile 700 arasında gidecekler belki 800 üde vurabilir bu rakam

5 yıldır aynı muhabbetler