• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

hangi arkadaşımız hangi ilde nerde kaca calıyor hakkını alabiliyormu???

Cevap: hangi arkadaşımız hangi ilde nerde kaca calıyor hakkını alabiliyormu???

tekirdağ saol 250 mahalle:500 tl

tekirdağ salon 250 mahalle:500 tl

salon düğünlerine değil sadece sokak düğünlerine gidiyorum fiyat 400 ytl ye gidiyorum

ıspartanın kazası yalvaçta salon düğünü olmaz bizim burda gecelik fiyat 600-700 tabi bu bnm fiyatım 200 e gidende var .tabi ona göre cihaz kuruyorum 4 kule ışık falan

izmirde alaturaya çalıştıran düğün salonları da var...forbes düğün salonu, lokomotif düğün salonu gibi....diğer düğün salonlarında 60-100 arası değişiyor...sokak düğünleri ise KAMERA,IŞIK,SANDALYE,ORKESTRA = 250 TL ye giden var.

bence millet kafayı yemiş artık...ve ilerleyen zamanlarda biz bu işten ekmek yiyemicez gibime geliyo.

değerli arkadaşlar, piyanistler olarak birbirimize sahip çıkmalıyız, piyasayı öldüren insanlardan nefret ediyorum. zaten işimiz sezonluk bi iş değilmi. çok ayıp ediyor bu kişiler. herkes hakkını almalı bence. malzeme alırken kimse diyormu kaça aldın nasıl aldın. haksızsam yazın . doğruları söylemekten hiçbir zaman kaçınmam. hepinize hayırlı kazançlar diliyorum. piyanist bekir.

Ben şehir içi 1000 tl den aşşağıya gitmiyorum.

Bizler sanat icra edenleriz sanatımız bu kadar ucuz olmamalı.

150 tl den yılda 60 tane işe gideceğine 1000 tl den 9 tane işe giderim MADDİ KAZANÇ AYNI.tabi bu fiyatı verirken yaptığınız işi profosyonelce yapmış olmanız gerekir.

Klavye+bağlama 2 kişi 400'e çalıyoruz Bolu'da kendi tesisatımızla.

Süresi uzun oyun havaları paylaşımlarına ezelden beri karşı çıktım, ama artık çok geç! Piyasada olan mp3'ler loptopçulara rahat rahat yeter. Arkadaşlar, Allah aşkına 60-80 lira arası fiyata salonda çalınır mı? Asgari ücretin 700 lira olduğu durumda 80 lira yevmiye iyi diye düşünen arkadaşlar mutlaka vardır. Fakat bir konuyu atlamayalım arkadaşlar: Bizler vasıfsız elemanlar değiliz.
Birde sizlerden ricam: Sakın sırtınızdan kimseye para kazandırmayın! Bana da defalarca teklif edildi ya da ima edildi " ya bizim mekana çok iş geliyor bu işleri sana yönlendirelim ama sende bizi gör" Allah aşkına böyle şey olur mu? Ben senin çay bahçene 10 müşteri getirsem senden komisyon mu alıcam?
Ya arkadaşlar, bir gelin masası süslemeye 400-500 lira para alınırken, 200-250 liraya düğün çalınır mı?
25 yıla yakın zamandır bu işlerle uğraşan biri olarak tavsiyem şu: Fiyatınızdan dolayı tercih edilen müzisyen olmayın; çok kısa sürer, sizden daha ucuzu mutlaka bulunur. Kalitenizden ve farkınızdan dolayı tercih edilirseniz, kimse size 3-5 kuruşun hesabını yapmaz.
Hepimize hayırlı kazançlar. Allaha emanet olun.

Valla kac lira alirsaniz alin Ananizin sutu gibi helal para bu bir.ikincisi bazi dallamalar var sizin gibi sanatcilara "duguncu" diyor.yani hakir anlaminda yoksa dugunculukte bir meslek.memlekette medyatiksen bisiler caliosan sanatcisin.mahallede caliosan duguncusun.