• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

pa3xle

• Kullanılan toplam oy
    352
Re: Cevap: Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

Profesyonel yada amatör olmak cihaz markasina göremidir :)

Kısmen öyledir. Bunuda açıklayalım zaten basit bir yorumdan işi nereye getirdiniz. Bk5 amatör ev kullanıcısının fiyat performans anlamında alabileceği en mantıklı cihaz olarak piyasaya girdi ve BEN DAHIL gidip aldık. Bununla birlikte pa600 ile A2000 ile insanlar program yaparken BK5 ile özellikle tek olarak program yapan kaç kişi var?

Cihaza eksi birşey söylemiyorum. Ev kullanıcıları bk5'i çok sevdi ve BK5 kullananlar ile aralarında sıkı bağ var. Anlatabiliyor muyum? Ama sahnede eksiklikleri olduğu için pek tercih edilmiyor. Ve bu BK5'in ev kullanıcıları yine BEN DAHIL araştırma ve kendini geliştirmek adına forumu daha aktif kullandılar hep. Ben Pa600'e geçerken en çok cekindigim konuda bu kadar aktif bir ortam bulabilir miyim meselesiydi.

Insanlar neden bu kadar anlayışsız neden bu kadar artniyetli ve neden bu kadar alıngan anlayabilmiş değilim. Amatör lafı edince birşeyler oluyor. Yahu tamam amatör benim. :)

Cevap: Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

Yahu sahsen amator lafina hic alinmam cunku amatorun dibiyim herneyse konu gereksiz yere uzayacak saygilar :)

Günceldir..

En çok hangi klavyeden kıllandınız diye bir anket olsaydı ne olurdu acaba Allah bilir.

Cevap: Re: Hangi Klavyeyi Kullanıyorsunuz? (Anket)

En çok hangi klavyeden kıllandınız diye bir anket olsaydı ne olurdu acaba Allah bilir.

pa 800 ve ya pa 80 diye bir sonuç çıkabilirdi diye düşünüyorum

Yahu admin güncellemese, konuyu açan ben bile unutmuştum :)
Bu israil bize gdo ile unutkanlıkmı aşılıyor ne yapıyor anlamadım.

Toplumumuza bir şeyler aşıladıkları kesin çünkü eskiden benzine zam yapıldımı insanlar protesto ederlerdi ama şuan :) millet dut yemiş bülbül gibi..40 yaşındayım ben böyle pahalılık görmedim ama insanlar memnun halinden,diyecek söz yokki dallanıp budanmadan bu konuyu kapatayım sizde irdelemeyin :))

Şöyle bir durum varki ankette Pa800 eski bir alet olduğundan sonuçları bir Bk-5 veya Pa900 ile kıyaslanmasın,yani bu elemanlar daha çok gençler..

Pax1 ve qt600

BK-5'in pa800'ü geçmesi çok ilginç...

casio at-3
roland juno di