• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi Kulaklığı Önerirsiniz?

kadrikerem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa600, ud
Sevgili dostlar, GW-8 ile birlikte iyi bir kulaklık da almak istiyorum. Onlarca marka, yüzlerce model var? Siz hangi kulaklığı önerirsiniz? Sony, Philips, vs. gibi markaların iyi modelleri işimi görür mü, yoksa farklı bir marka mı almalıyım?

İlginiz için şimdiden teşekkürler...

Cevap: Hangi Kulaklığı Önerirsiniz?

Güncel. = D

Genelde kulaklığı kullandığın yere göre değişiyor. ilgisayarda iyi verim aldığın bir kulaklığı orga takınca hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Ben Philips' leri önermem doğrusu. Bir kaç tanesini denedim ve memnun kalmadım. Bu arada fiatı da önemli tabiki. Ben orta halli olsun diye Sennheiser HD 202 kullanıyorum. Fiyatı önemli değil dersen bunun üst modellerini öneririm.

qreative bulursan ne mutlu sana :)

100 lira civarı düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz kulaklık da bu civarda yanılmıyorsam. İlginiz için teşekkür ederim.

Geçen mp3 çalar için kulaklık bakarken mağaza görevlisi de Sennheiser önermişti. O zaman için biraz tuzlu gelmiş, ucuz bir Philips almıştım. Ancak şimdi klavye için alacağımdan iyi bir şey olsun istiyorum tabii.

bu işini görürmü bilmyom ama neyse . yalnız merak ettiğim bişey var sen ufak kulaklıklardan mı istyosun ?? eğer onlardan istiyosan hiç bi zevk alamazsın yani böyle bişe iyi olur sana :)

Sennheiser'in modellerine bakın derim.