• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi paylaşım sitesi ?

Katılım
20 May 2007
Mesajlar
1
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Yaş
64
Konum
MANAVGAT
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Arkadaşlar hazır bir yenileme yapılmışken bence hepimizin ortaklaşa kullanabileceği bir upload sitesi belirlemeye ne dersiniz? Çünkü hangi sitenin daha iyi olduğunu bilirsek, çok daha iyi olur. Böylece aynı paylaşım sitesine yükleme yapıp oradan indirebiliriz sitemize. Bence bu konu önemli. Fikirlerinizi bekliyorum. Sağlıcakla kalın.
 
rapidshare olmasın lütfen mümkünse. sorunlu bu aralar
 
kesinlikle diyorum. üye girişi yaptıktan sonra kendinize ait bir paneliniz oluyor ve dosyalarınızı klasörleyip düzenleyebiliyorsunuz. yani upload ettiğiniz dosyayı kaybetmiyorsunuz bir daha.
 
Ruhi abi teşekkürler böyle bir konu açtığın için..Sanırım upload siteleri zaman zaman değişiklik gösterebilmekteler..Ben şu ana 4shared sitesini elverişli buluyorum..Arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba?..Ortak bir upload sitesi olması yararlı olur..
 
Ruhi abi teşekkürler böyle bir konu açtığın için..Sanırım upload siteleri zaman zaman değişiklik gösterebilmekteler..Ben şu ana 4shared sitesini elverişli buluyorum..Arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba?..Ortak bir upload sitesi olması yararlı olur..

evet 4shared de divshare ile paralel özellikler taşıyor, o da olur.
 
valla çoğunluk nederse ona uyarız ..ben 4shared diyorum..
 
arkadaşlar bundan sonra dosyaları mümkünse 4shared.com a yükleyelim o zaman. en az sorun yaşatacak site bence o
 
Gerçi site yeni faaliyete geçti ve buyüzden de bir çok üyemiz henüz açıldığını bilmiyor. Bu yüzden bir kaç gün bekleyelim derim. Yinede 4share fazlaca göründüğüne göre şimdilik tavsiye edilen o. Bir iki gün sonra hep beraber karar verelim. İlginize teşekkürler.
 
bu siteyi tek geçerim valla herzaman burayı kullanırım aynı anda 8 tane siteye upload yapıyor istediğinizi saçin tek seferde o yüklesin çok rahat .
 
Bir kaç paylaşım sitesine bağlı kalmadan yüklemeleri değişik paylaşım saitelerine yapalım.
Değişik derken kalıcı olan, indirme limiti olmayan, Türkiye'ye kota uygulamayan ve hızlı siteleri tercih edelim.
 
Arkadaşlar şu ana kadar en çok benimsenen site 4share.com oldu. O yüzden olabildiğince bu siteyi kullanmaya çalışalım ki hepimizin hiç olmazsa ortak üyeliği olmuş olsun. Yoksa her siteye üye olmak zorunda kalıyoruz. Teşekkürler.
 
Geri
Üst