• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi paylaşım sitesi ?

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Arkadaşlar hazır bir yenileme yapılmışken bence hepimizin ortaklaşa kullanabileceği bir upload sitesi belirlemeye ne dersiniz? Çünkü hangi sitenin daha iyi olduğunu bilirsek, çok daha iyi olur. Böylece aynı paylaşım sitesine yükleme yapıp oradan indirebiliriz sitemize. Bence bu konu önemli. Fikirlerinizi bekliyorum. Sağlıcakla kalın.

rapidshare olmasın lütfen mümkünse. sorunlu bu aralar

kesinlikle diyorum. üye girişi yaptıktan sonra kendinize ait bir paneliniz oluyor ve dosyalarınızı klasörleyip düzenleyebiliyorsunuz. yani upload ettiğiniz dosyayı kaybetmiyorsunuz bir daha.

Ruhi abi teşekkürler böyle bir konu açtığın için..Sanırım upload siteleri zaman zaman değişiklik gösterebilmekteler..Ben şu ana 4shared sitesini elverişli buluyorum..Arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba?..Ortak bir upload sitesi olması yararlı olur..

Ruhi abi teşekkürler böyle bir konu açtığın için..Sanırım upload siteleri zaman zaman değişiklik gösterebilmekteler..Ben şu ana 4shared sitesini elverişli buluyorum..Arkadaşlar ne düşünüyorlar acaba?..Ortak bir upload sitesi olması yararlı olur..

evet 4shared de divshare ile paralel özellikler taşıyor, o da olur.

valla çoğunluk nederse ona uyarız ..ben 4shared diyorum..

evet o site olabilir

arkadaşlar bundan sonra dosyaları mümkünse 4shared.com a yükleyelim o zaman. en az sorun yaşatacak site bence o