• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Hangi programm ?

amattor

Süper Bilgili Platinum
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
GEM genesys
Selamlar arkadaşlar. Sahnede laptop'ta hangi mp3 çalar programını kullanıyorsunuz ? Sizce hangisi iyi ve pratik? Örneğin bir şarkı bitmeden önce ötekini başlatıp yavaşça miks. geçiş yapan programlar var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.:)

Cevap: Hangi programm ?

Buradan demosunu indirebilirsiniz. Virtual Dj 5.3, parçaları sürükleyip kanallara bırakın, parçalar arası crossfade'i ayarlayın yavaş yavaş geçsin.

Bu işin duayeni Yalçın hocamında dediği gibi Virtual Dj...Sahnede sadece müzik geçişleri değil,efektlendirme,tempoda editleme,transpoze v.b. imkanlar da sağlıyor...

Bu programı kullanmaya başlarsanız kullanım için yardımcı oluruz kolay gelsin...

Teşekkürler, virtual dj home (ücretsiz ) kurdum. Gayet güzel çalışıyor, dediğiniz gibi sese efekt verme, ton ve hızını değiştirme vb birsürü opsiyonu var. Hatta yanyana koyduğunuz parçaların BPM değerini bile gösteriyor.. Biraz uğraşıp öğrenmek gerekir..:)

Arkadaşlar bu programı ben sahnede kullanıyorum.Acaba fade in-out varmı?

Arkadaşlar bu programı ben sahnede kullanıyorum.Acaba fade in-out varmı?

Çalan kanalın üstüne sağ tıklayın, fade out and stop seçeneği var. Fakat fade in bulamadım ben.