• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

harici org hoparlörü...

• Konbuyu başlatan rafael
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 7K
Cevap: harici org hoparlörü...

Bir de subwooferli, tv lerin altına konulan soundbar denilen sistemler var. Şekli korg paas e benziyor. Böyle bişey deneyen var mı acaba. Tabiki referans monitörleri de güzel ses veriyor ama örneğin yamahanın tyroslar için kullandığı sistemde subwoofer var. Sanırım özellikle basların kuvvetli çıkması çalma zevkini arttırıyor.

Valla kardeşim nacizane şahsi fikrim ben şimdi 4x e normal pc hoparlör ü kullanıyorum.. Casper bilgisayar ın 50 liralık iki hoparlör ü.küçücük yani bunda çalışıyorum sonra program da tesisata takınca aman allahım çok hoş oluyor insan çaldıkca çalası geliyor.. Yani en basit hoparlör den sonra tesisat ta..bendirin tınısını saz ın udun kanunun tınısını insan daha iyi hissediyor..daha mutlu oluyor.. Bu benim fikrim tabi arkadaşlar da doğru söylemiş..basit ten ayrıntıya gitmek gibi herkese iyi akşamlar

Tüm yorumlar icin saolun arkadaslar. Peki baska sormak istediğimde su. Mesela referans monitör deilde hani genelde tyroslarda gördüğümüz pc hoparlörüne benzeyen sistemi nerden bulabiliriz? Onlarda 300.350 euro civarında diye biliyorum. Ama yinede hem daha ucuza gelir hemde sağa sola tasımasıda daha kolay olur bence.

o hoparlöler genelde o cihazla uyumlu oluyor pek bilgim yok ama geçenlerde sahibinden com da satan var dı fiyatıda uygundu ama benden sana tavsiye aldığın bir ürünün daha sonra satmak istediğinde 2.el piyasası olup olmadığı bu da çok önemlidir

creative hangi modeli olursa olsun hem fiatiyi hem ton evde ses alacam diyorsanız creativ iyiş bunuda degerlendirin derim

olmuyor neden olmuyor yazayım evde ritm yazıyorum daha sonra o ritmi tesisatta dinlediğimde bir sürü hata olduğunu duyuyorum neden çünkü subbas var baslar güm güm tesisatta kısık geliyor tabi bu na benzer bir çok sorun oluyor ben tecrübelerimi paylaşıyorum tabiki daha az paralara çözümler var ama sonuçta hepsi yetersiz eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı stüdyolarda dünya paralada krk ler adam lar alınmazdı kafa yokmu o adamlarda cretive yi dayayıp işi çözmüyorlar tek bir krk ya 5 tane creativ alır adamlar :D

Merhaba konuyu hortlatmak gibi olacak ama. Aşağıdaki hoparlörü alsak iş yapar mı evde? düşüncelerinizi bilginizi paylaşırsanız sevinirim.

3X le aldım, satın aldığım kişide de samson d210 vardı onunla birlikte aldım. Umarım istediğim sesi elde ederim.