• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Helal olsun öğretmenime!!-mutlaka izleyin!

FATİH58

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
fatihabi.bplaced.net
Enst.
Yamaha A300 Tr
Sosyal Bilgiler Öğretmeni Seval EROĞLU'nun yaptığı konuşma interneti kasıp kavuruyor.

Çanakkale Zaferinin 95. Yıldönümünde Bor İlçesi Başpınar İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Seval EROĞLU’nun yaptığı konuşma internet de video paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kırıyor.

Yüzlerce Tebrik mesajları iletildi
Başpınar İlköğretim Okulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Seval Eroğlu Çanakkale Zaferinin kutlama programında yaptığı konuşma bir çok kurum, kuruluş ve şahıslardan takdir aldı. Onlarca kişi ziyaret etti, çiçek gönderildi. Yüzlerce Tebrik mesajları iletildi. Çeşitli Üniversitelerden gençler ziyaret dilek ve tarihlerini belirttiler.

Ziyaret eden kurumlardan birisi de Türk Eğitim Sen Niğde Şube Başkanlığı oldu.

Geldiler, gördüler, döndüler
Çanakkale’yi “geldiler, gördüler, döndüler” diye üç kelimeyle özetleyen Seval öğretmene, Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan UĞRAŞ tarafından çiçek sunularak tebrik ve teşekkür edildi. İhsan UĞRAŞ, okulun öğretmenler odasında Seval EROĞLU'nu tebrik ederek; "Bu çiçeği başta Genel Başkanımız Sayın İsmail KONCUK, Türk Eğitim-Sen Genel Merkez Yönetimi, Türk Eğitim-Sen Niğde Şubesi ve yüz altmış bin Türk Eğitim-Sen üyesinin tebrik ve teşekkür nişanesi olarak takdim ediyorum" dedi.

İşte izleyenleri duygulandıran o konuşma

Cevap: Helal olsun öğretmenime!!-mutlaka izleyin!

Harika bir konuşmaydı indirdim videoyu! Ben de mutlaka öğrencilerime izleteceğim.Gözyaşlarıma hakim olamadım..

paylaşım için tşk ler

örnek alınacak bir konuşma.tüylerim diken diken oldu.

Herkes izlesin...

ben böle haberler duydummu hep ağlarım
atalarımız savşta bizim için şeit edilmiş
izledim vidoyu çok aladım.

helal vallahi helal olsun
bu toplumun böyle zihni açık.
atatürk ilkelerinde yürüyen.
geçmişini unutmayan unutturmayan
pırıl pırıl çağdaş öğrenciler yetiştiren öğretmenlere ihtiyacımız var.

benim yaşım 38 ben bu güne kadar hiç bir siyaset adamından.
vede aydınız diye geçinen vede atatürkçüyüz diye lom atan hiçbir kişiden böylesine
tarihimizi özetleyen bu kadar akıcı konuşmasıyla insana geçmişini özetleyen bir insan vallahi ilk dinliyor izliyorum teşekkürler öğretmenim sana minnettarız ..
öküz kafalar ,örümcek kafalar izlesin bu günlere nasıl gelinmiş ..

tekrar teşekkürler öğretmenim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kesinlikle örnek alınacak bir öğretmen...

Öğretmenimizin çok güzel tanımladığı vatan kavramının içinde ekonomik ve siyasal özgürlüğümüz de var.Bu gün ülkemizin maddi ve manevi değerlerinin yabancılarca ve yerli işbirlikçilerle nasıl talan edildiğini bu soyguncuların ellerinde tuttukları siyasal ekonomik ve medyatik gücü nasıl kullandıklarını anlamak ve yaşam mücadelesi içinde hiç bir şey düşünemez hale getirilmiş yurttaşlarımıza anlatmak vatanını seven herkesin boynunun borcudur.

çok güzel bir paylaşım ...allah razı olsun hem o atalarımızdan hem o öğretmenlerimizden hemde duyarlı milletimizden ..başka ne denebilirki o çocukları orada öğretmenlerini pür dikkat izlerken ne kadarda etkilendiklerini görmemek mümkünmü ??hela olsun bu öğretmene böyle insanlar varolduğu sürece gelecek nesiller çok daha bilinçli olacaklardır buna kuşkum yok .yaa müthiş duygulandım ... çok etkileyici çooook .