• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

herkeze slm foruma geri döndüm

Cevap: herkeze slm foruma geri döndüm

;)Hos geldın aramıza

evet haklısın 2004 :) tşk hoş buldukk

:D...........

Ağam,
Bu konuyu açtığın iyi oldu. Burada konuyu kapatacaklarını sanmıyorum. O yüzden yazıyorum.
Bahsettiğin siteye çok emek vermiş bir kişiyim.
Ama yönetim biçimine kıl olduğum için onlar beni banlamadan ben onları banladım.
2 senedir bir kere bile girmedim o siteye. Ve paylaşımlarımı gerçek değerimi bilen Trakya Müzikte yapmaya karar verdim.

O siteye senin benim gibi kaç tane müzisyen dostumuz paylaşım yapıp elinde avucunda ne kadar döküman varsa paylaştı. Sitenin Hitini, Rankını artırmaktan başka birşey yapmadık. Google indexlerinde ilk sıralarda yer aldı.

Sonra ne oldu biliyormusunuz?
Benim gibi ırgatlar sayesinde site sahibi Reklam kazançlarının dibine vurdu.
Senin ve senin gibi değerli dostlarımızın emeklerinin kazanç karşılığı ''Digital'' bir ''Teşekkür'' ve siteden uzaklaştırma oldu.

Son olarak şunlarıda belirtmeden geçemeyeceğim.
Hepimiz müzisyeniz düğünlerde binbir türlü olaylarla karşılaşıyoruz. Kimi zaman sinirli oluyoruz. Ve bu duygularımızı sitedeki arkadaşlarla paylaşmak istiyoruz ve konu açıyoruz. İşte bahsedilen sitede herhangi bir konu açıp tartışmaya fikir alışverişine ASLA müsade verilmiyor. Daha konuya 3 yorum yazılmadan 100lerce MOD dan birisi konuyu kapatıyor.

Bunu daha Trakya Müzik'te yaşamadım. Adminlerden ve üyelerden memnunum
Allah hepsinden razı olsun.

ne oldum demiyecen ölümlü dünyada ne oalcağım diyecen.
orası forumlukdan çıkdı mahkum gardiyan işine döndü çıtını çıkaramıyorsun :)
ordaki yöneticiler sanki o rütbeleri iyice gerçeğe bağlamışlar aralarında iyileride var tabiki ama .. işin özü orda artık emeğe saygı kalmamış.. neyse .. yolunu kayıb eden derviş gönül yoluyla yolunu bulurmuş gönlümüzde burayı seçtiyse vardır bir bildiği tanışdığıma sevindim kader arkadaşım ..

ne oldum demiyecen ölümlü dünyada ne oalcağım diyecen.
orası forumlukdan çıkdı mahkum gardiyan işine döndü çıtını çıkaramıyorsun :)
ordaki yöneticiler sanki o rütbeleri iyice gerçeğe bağlamışlar aralarında iyileride var tabiki ama .. işin özü orda artık emeğe saygı kalmamış.. neyse .. yolunu kayıb eden derviş gönül yoluyla yolunu bulurmuş gönlümüzde burayı seçtiyse vardır bir bildiği tanışdığıma sevindim kader arkadaşım ..

Eyvallah ağam, bende sizinle tanıştığıma sevindim...Bu arada Gardiyan mahkum benzetmesi tam uygun olmuş.

hayırlısı olsun genelde korgtr sitesine korg alanlar çoğunlukla orgları korg olduğu için tatmin olmak için kayıt olurlar diğer model kullananlar orada pek ses leri çıkmaz son zamanlarda bir iki tyrosçu demo memo koydular ama silinip gittiler orada korgtur en iyi org işte diğer marka larda burada söz sahibi oluyor biraz:)

hayırlısı olsun genelde korgtr sitesine korg alanlar çoğunlukla orgları korg olduğu için tatmin olmak için kayıt olurlar diğer model kullananlar orada pek ses leri çıkmaz son zamanlarda bir iki tyrosçu demo memo koydular ama silinip gittiler orada korgtur en iyi org işte diğer marka larda burada söz sahibi oluyor biraz:)
aslında orda her telden arkadaşımız var ama sağ olsun modlar barındırmıyorlar.. Bende korg kullanıcısıyım ama rolandda yamahada kullandık hepimiz.. Forum demek paylaşım veya tartışma platformudur.. Benim bildiğim ama ne hikmetse benim düşüncem çoğu banlanmışdır.. Neyse fazla konuyu deşmek istemiyorum aramızda casusular olabilir :) sağlık olsun .. Daha hiç birşey bitmiş değil burdan devam ederiz.. Hep beraber...

exr 5 ı bılen yokmu aranızda yawww acıl yardımınıza ıhtıyacım var :(

eski üyelikler kapatılmadan önce bnde burda üyeydim başka nickle. uyuz olmuştum banlandım fln sanmıştım girmiyodum ama kalp işte bi gün girdim ve baktım durumu öğrendim tekrar üye oldum. önceden de bi sorun yaşamadım sonrasında. paylaşımı geçtim, trakyamuzik kadar dostluğun barındığı bi forum sitesi görmedim desem yalan olmaz sanırım. varsa onu da tartışırız :)
hoşgeldin abicim...