• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Imagine-DreamSongs

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
John Lennon,Yoko Ono'ya rağmen artık müzik hayatının hatta "hayatının" sonuna yaklaşırken bu sade ama duygularının patlamasını sakince dile getirdiği parçaya imza atmıştı...Belkide tüm hayatı boyunca söylemek istediklerini bu parçada özetlemek istemişti..

Sample Tank2,Hypersonics,EzzDrummer sesleri kullanıldı...Trompet sesi,bass ve stringsler Hypersonics'ten,trombonlar ve piyanolar Sample Tank2'den..Bateri tabiki EzzDrummer..

EDIT:ChordSolo üstadımın uyarıları doğrultusunda tonlamada değişiklikler yaptım..Piyano -50 hz lowcut yapıldı eq'da biraz parlatıldı,stringsler -60 hz lowcut yapıldı mastercomp. eklendi,trombonlar -50 hz lowcut yapıldı mixcomp. yapıldı,Trompet'e space reverb eklendi..Ustama katkıları için sonsuz teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Imagine-DreamSongs

Her şeyiyle mükemmel bir çalışma olmuş üstad.Ellerine sağlık.

güzel bir çalişma tşk ler

harika olmuş DreamSongs..ellerine sağlık.

evet şimdi daha güzel oldu...
eline sağlık...

Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkürler üstadlarım yorumlarınız için..

Bu arada ChordSolo üstadım tekrar link yenileyeceğim bir çıtırdama ses farkettim comp.ların ucunu kaçırmışız biraz :))

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri