• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte bu millet biziz budur kurtuluş mücadelemiz

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Arkadaşlar gerçekten çok anlamlı buldum hiç görmeyenimiz veya duymayanımız varsa bir göz gezdirsin dedim tabiki göz yaşlarını tuta bilirse, Saygılarımla,

Görüntüler için tıklayın lütfen,

Cevap: İşte bu millet biziz budur kurtuluş mücadelemiz

Ey! Şehit oğlu şehit;isteme benden makber,sana ağuşunu açmış duruyor PEYGAMBER...
Vurulup tertemiz anlından uzanmış yatıyor.Bir HİLAL uğruna ya RAB! ne güneşler batıyor.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor tevhidi,BEDRİN ASLANLARI ANCAK BUKADAR SANLI İDİ...

O ELİF annemizin vurulduğu an yokmu,benimde canım yandı resmen keşke o zamanlarda bizde olsaydıkta o kurşunun önüne atlayabilseydik.SEN ÇEKİL ANAM diyebilseydik...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Hocam bu değerli paylaşım için çok teşekkür ediyorum.

Teşekkürler can dostum seninde duyarlılığına ve duygularına sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,

teşekkürler muzaffer abi bu güzel paylaşımın için

insanın içi kabarıyor,acıyor.çok değişik duygular yaşadım.teşekkürler sevgili SAZGRUBU..

Teşekkürler can dostlarım Saygılarımla,

Duydularımı kelimeye dökemedim.

Allah onlardan razı olsun mekanlarını cennet eylesin.

şu anda rahat içinde yatıyosak, ayaklarımızı uzatıp keyfimize bakıyosak, bacılarımızla karımızla rahatça yaşayabiliyosak, her türlü imkanı elimizle koyduğumuz gibi buluyosak, bunu ONLARA borçluyuz...biz ülkemizde rahat yaşayalım diye, gelecek nesiller rahat yaşasın diye onca kişi şehit oldu, onca ana evladından battaniyeyi eksik edip mermileri topları korudu, vatanımız kurtulsun diye hergün aç kalıp savaştılar, silah olmadığında bile düşman topraklarımıza adım atmasın diye siper oldular, şehit oldular...biz tüm bunların kıymetini bilmiyorsak yazıklar olsun bize...eskiden vatan derdindeydik, şimdi kürt türk derdine düştük...yazık gerçekten...bu ülkede yaşayan kürdü de türkü de lazı da çerkezi de bu toprakların insanlarıdır.türkiye cumhuriyeti çatısı altındadır ve en önemli unsur, aynı dine aynı peygambere inanırız.bunu anlamayana yazıklar olsun...ülkeyi böyle yollarla bölmeye çalışanlara Allah fırsat vermesin.bu videoyu paylaştığınız için teşekkürler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri