• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte Pa600 :)

Cevap: İşte Pa600 :)

Tüketici olarak Korg firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu özellikleri bu fiyattan sunabildikleri için. Diğer firmalardan da bu atağa karşılık vermelerini bekliyorum. Piyasadaki tüm ikinci el org fiyatlarını belli oranda düşecektir. Bu yüzden tepkiler özellikle Korg kullananlarda daha fazla olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Haklısınız keşanlı mustafa hocam özellikle pa500trde bayağa bi düşüş oldu ben yinede kış mevsiminde pa500tr alcam

gerçekten bu korg işi biliyor aletin reklamını tam zamanında verdiler org alacak arkadaşlar hemen almayıp bu süreçte beklemeye koyulacak en azından ben bekleyeceğim az çok aleti tahmin edebiliyorum bu rekabet ortamı bizlerin işine çok yaradı yamaha ve roland a da teşekkür ediyorum bu atakları ve çalışmalarından dolayı ve sonunda firmalar silahlarını ortaya koydu rekabet kızışıyor bizede işimize geleni seçmek kalıyor ne güzel bir ortam:)

Aynen piyanistşantôr abi katılıyorum avuç dolu paralar dökülüyor yok pahasına cihazlar satılıyo hatta satılamıyo ketron u kime sorsam onlar paraya doydu ne çalışma yaparlar cihaz üretirler diyorlar.

arkadaşlar pa 600 orgda mp3 olayında aynı anda 2 tane çalıp transpeze yapılabiliyormu şimdiden teşekkürler

ben yıllardır ketron kullanyorum halada kullanıyorum benki değiştirmeye karar verdiysem herkes değiştirir diye düşünüyorum tünel bu işi kıvıramadı bence yamahadada salimle batuh olmasa yamahada silinirdi piyasadan ama artık ketrona veda etme zamanı geldi