• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte Pa600 :)

Cevap: İşte Pa600 :)

kasasını beğenmeyenler Mdf veya suntadan marangoza yeni kasa çaktırsın :) yav içine ciğerine motoruna bak,ne yapayım kasayı, on numara özellikleri var, nedir bu ön yargı millet mühendis olmuş,şoför araba seçmez bu cihazdan alıcam isterse kasası strafor dan olsun şimdi eleştirenler yarın alırsa şaşırmayın.

Hülya Avşar'ın 5 dakikada bir insanın yetenekli olup olmadığını anladığı bir ülkede bir resimden teknik analiz yapmak çokda mantık dışı değil gibi geliyor bana...

sadece şu özelliklere bakarak, eğer sadece ramı o dediğiniz gibiyse ve kullanıcıya açık fiyatıda 1000 euro civarı olacaksa a2000 satışlarını büyük ölçüde etkiler(durdurur)

İlk etapta Sadece kasasi gorunen bir aletin neyini konusacaktik arkaasim. Teknik ozellikleri gordukten sonra zaten ona gore yorum yaptik.
Alisilmis korg kasalarinin disinda oldugu icin tuhaf geldi bir cok kisiye ve bence bu normal karsilanmali.

Bu arada korg u kutlamak lazim. Hem boyle bir cihaz yaptiklari, hem piyasanin nabzini tuttuklari hem de bonkörce bircok ozelligi ekledikleri icin. Dusunsenize cihazdaki ram ust modelinden fazla, ekrani en ust seviye pa3x ten buyuk, pitch bend sorunu ortadan kalkmis. Bunlar guzl gelismeler. Aslinda pa600 den beklenmeyecek gelismeler. Korg gerçekten pazarda cok agresif gidiyor.

Bu orgu ilk alacak olanlar sanırım ketroncu arkadaşlar olacak sonra PA60 PA80 PA55 ve PA500,Bide bu cihaz söylenildiği gibi ucuz ise vay cihaz değiştirecek olanların haline,ben 16 mb ketronu bin liraya zar zor satmıştım 2 ay önce ama cihaz haşattı buda demek oluyo ki bundan 2. el piyasasıda baya etkilenecek durum bu.

evet haklısın bende korga geçmeye kesin karar verdim umarım kısa zamanda gelir en az 10 sene kullanırım

evet haklısın bende korga geçmeye kesin karar verdim umarım kısa zamanda gelir en az 10 sene kullanırım

Aynen ,sample falan atılıyorsa sanırım beni emekli eder..

Amerika fiyati duz Modeli 1099 oriental modeli $1299 olursa sasirmam. Cunku sitedeki tanitimda aletden bahsederken "Korg giriş seviyesi fiyat aralığında mükemmellik standartlarını yükseltti" diyor cunku burada pa500 ilk ciktiginda duz modelini 1099 ort modelini 1299 sattilar.

ve bu aletin ayrica bir TR MODELI olacagina inanmiyorum, cunku bu 96 mblik Ram olayi ticari olarak her yoreye veya ulkeye gore SET hazirlayip Korg tarafindan satilacak anlamina geliyor!!!