• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

istek üzerine pa800 ve 2x için tüm ersin eren....erso setler

ersineren1970

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
bağlama 4 ve 6 telli.....org,ud
4 adet farklı set.ram larda boşluk vardır.ram boyutu 64 mb.yi geçmez.....................................erso set-1.......... ....................................... erso set-2.......................... ............................................................................... erso bar-romdi set.............. ................................................................................. erso 2011 set.............

Cevap: istek üzerine pa800 ve 2x için tüm ersin eren....erso setler

Elinize sağlık Ersin bey Şu an sizin seti kullanıyorum.Sağlık ve esenlik dileklerimle

ersin bey ellerinize sağlık.CE USB nin seslerini ve sizin ritimlerinizi birleştirdim.inanın tadından yenmiyor.ellerinize yüreğinize sağlık.ALLAH gönlünüze göre versin....

Ersin arkadaşımızın setlerinden bende faydalandım.kendisine telefonda teşekkür ettim.buradan da tekrar teşekkür ediyorum.Allah razı olsun .yalnız devamını bekliyoruz.alıştık bir kere yeni süprizler olursa memnun kalırız...emeklerine sağlık arkadaşım.hayırlı işler..

.
Ersin Hocam,

Emek ve paylaşımların için Teşekürler....

ersin abi ben ilhan baykal usb almıştımya senden rıca etsem baykal usb son versiyonunu bana yolarmısın rıca msn ilhan1_1970@hotmail.com tşk

teşekkür ederim

linkler ölü üstad.

ersin abi ellerine sağlık banada hakkın geçti hakkını helal et,bazı ritimlerini bende kullandım,ALLAH işlerini rast getirsin saygılar

ersin abi ellerine sağlık banada hakkın geçti hakkını helal et,bazı ritimlerini bende kullandım,ALLAH işlerini rast getirsin saygılar

ne demek canım benim.helal olsun.paylaşmak kadar güzel bir şey varmı