• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ister evli olun ister bekar MUTLAKA OKUYUN

Cevap: ister evli olun ister bekar MUTLAKA OKUYUN

erkeklerin asıl zekası eş seçerken görülürmüş arkadaşlar sadece bir söz işte bilmem na kadar doğru siz düşünün :D

erkeklerin asıl zekası eş seçerken görülürmüş arkadaşlar sadece bir söz işte bilmem na kadar doğru siz düşünün :D

gerçekten espirili bir söz hocam :D :D

Gerçekten süper bir paylaşım teşekkürler arkadaşım.

Gerçekten süper bir paylaşım teşekkürler arkadaşım.

ben teşekkür ederim hepinize arkadaşlar,gerçekten beğenilmeyeck bir şey değil,hikayenin sonunda dilenci ile dalga geçen adam ve dilenci dertlerine çare oluyo ne kadar anlamlı değilmi,

cok guzel bir paylasimdi valla bende dusunmedim deyil simdi :D tekrar teskkurler

tşkler zafer gerçekten güzel bir hikaye bu hikayede geçenler istemekle değil ancak emek vermekle olur emekle elde edilende kıymetli olur güzel bir paylaşım aynı zamanda isteyenede iyi bir örnek

tşkler zafer gerçekten güzel bir hikaye bu hikayede geçenler istemekle değil ancak emek vermekle olur emekle elde edilende kıymetli olur güzel bir paylaşım aynı zamanda isteyenede iyi bir örnek

evet abi aynen katılıyorum size,