• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstiklal Marşı"mızın kabulünün 91. yılı kutlu olsun!

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40
mehmetakifersoy5.jpg

Dünyanın en değerli milli marşı "İstiklal Marşı"mızın kabulünün 91. yılı kutlu olsun!..

Allah türk milletine bir tane daha istiklal marşı yazdırmasın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: İstiklal Marşı"mızın kabulünün 91. yılı kutlu olsun!

Hatırlattığın için teşekkürler arif.

Ben ne kadar daha söyleyebileceğimizi merak ediyorum. Eskiden her vatandaş duyduğu yerde saygı duruşuna geçerdi. Bugün okula gelirken, karşımızdaki okulda İstiklal Marşı söyleniyor ama öğrenciler hiç oralı değil. Elleri cebinde yürüyorlar. Vah ülkem vah... Vah bu vatanın bir karış toprağını vermemek için şehit olan vatanperverlerimiz... Gelişmeler karşısında o kadar üzgünüm ki başka bir şey söylemek istemiyorum.

Ben ne kadar daha söyleyebileceğimizi merak ediyorum. Eskiden her vatandaş duyduğu yerde saygı duruşuna geçerdi. Bugün okula gelirken, karşımızdaki okulda İstiklal Marşı söyleniyor ama öğrenciler hiç oralı değil. Elleri cebinde yürüyorlar. Vah ülkem vah... Vah bu vatanın bir karış toprağını vermemek için şehit olan vatanperverlerimiz... Gelişmeler karşısında o kadar üzgünüm ki başka bir şey söylemek istemiyorum.

size katılıyorum sevgili ruhi.gerçektende çok üzücü.

paylaşım için teşekkürler arif.

hatırlatma için teşekkürler arif.. ayrıca ruhi hocamada yürekten katılıyorum.. bizler okul yıllarında istiklal marşı okunurken saygı duruşuna geçer, yüreğimiz göğsümüzden fırlarcasına coşkuyla eşlik ederdik ama yeni nesil malesef bir çok değerin farkında değil... Allah hayır etsin....

Ruhi hocama bende katılıyorum.Avrupaileşme hayali ve teknoloji değerlerimizi yok etmeye başladı.Yeni nesil ecdattan bir haber yetişiyor.Allah hakkımızda en hayılısını versin.

Paylaşım için teşekkürler Arif..
Ah Ruhi hocam ah çok güzel bir noktaya değinmissin bende bir öğretmen olarak seninle aynı şeyleri düşünüyorum. Çok yazık çok, toplumsal ve milli degerlerimiz yok oluyor git gide. Ben rehber öğretmenim bunun yok olmaması için elimden geleni yapıyorum ama yalnızca benim çabamla olacak birşey değil bu. Çocuk annesinden ,babasından, çevresinden, televizyondan, bütün basın organlari ve iletişim araçlarından milli değerlere saygı görmüyorki daha çok hakaret görüyor. Önceden sivil halk İstiklal Marşını duyduğu zaman yürümeyi bırakır hazır ola geçer okurdu. Şimdi sivil halkı bırak okulda öğrencilere okutmak için kırk takla atıyoruz tabiri caizse :(