• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstiklal Savaşı Bakın Hangi Silahla Kazanılmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İstiklal Savaşı Bakın Hangi Silahla Kazanılmış

İstiklal Savaşları Can ve Kan bedeli ödenerek kazanılır.Çanakkale Savaşında 250-300.000 vatan evladı şehit oldu...(Mekanları Cennet Olsun)...Bugün İslam Ülkelerinin 4 de 3 ü işgal altında...Tecavüzler,İşkenceler durmuyor...
Şimdi onlarında Evlerinde,Ellerinde Kuran ı Kerim var ama Bizim Mehmetçiklerimiz gibi Arslan Yürekli Evlatları yok...
Bu vesile ile Kahraman Şehitlerimizin Aziz Ruhları Şad Olsun diyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:

İstiklal Savaşları Can ve Kan bedeli ödenerek kazanılır.Çanakkale Savaşında 250-300 vatan evladı şehit oldu...(Mekanları Cennet Olsun)...Bugün İslam Ülkelerinin 4 de 3 ü işgal altında...Tecavüzler,İşkenceler durmuyor...
Şimdi onlarında Evlerinde,Ellerinde Kuran ı Kerim var ama Bizim Mehmetçiklerimiz gibi Arslan Yürekli Evlatları yok...
Bu vesile ile Kahraman Şehitlerimizin Aziz Ruhları Şad Olsun diyorum...
usdat kurani kerim evlerinde var diye kuran cikipsavascak degil bu kadar basit dusunmeyin inanmaya bilirsin o ayri konu senin aslan mehmetciklerini koruyan kurani kerim degilmi sence

Arkadaslar, yanlis anlasilmasin, öncelikle Gazi torunuyum, dedem gözlerini antep harbinde kaybetti. Rüyasinda hatim indirdi. Emekli maasi baglamak isteyen
memurlari, siz bana harammi yedireceksiniz diye kapidan kovan bir insan..

Simdi bu yaziyi okudum, bu olayin bu sekilde gelistigini ispat edecek bir kaynak varmi?

Kimse kusura bakmasin, bana birisi fantazisine göre bir hikaye yazmis, internette
gercege dönüsmüs gibi geliyor.

Hayali bir basari, hayali bir kahramanlikla sadece gerceklerden uzaklasir, kendimizi kandiririz. Bu olay buna benzer belki olmustur ama birileri anlatirken eklemeler yapmis gibime geliyor.

Dogrulugunu ispat eden bir kaynagi varsa lütfen, ispat edin, edilmedigi sürece herkes güzel bir hikaye olarak kabul etsin..
kardes senin dedeyin ruyasinda hatip etttigine sahidin varmi ki dediklerin dogurysa hikaye degilse senin dedenle senin aranda baya bir mesafe var inancsiz olabilirsin bizim koydede imam vardi allah rahmet eylesin oglu togbe alllaha inanmazdi yok derdi allah yani deden ruyasinda kuranda hatim etse sen inanmayabilirsin hatta inancsiz da olabilirsin ama kuranla ve inanlara sapitici seyler yazman yersiz

Inanmayan arkadaslar var en basit ornegini soyluyeyim yanimda şehit olan arkadaşlarım var 2tanesinin ailesi istanbulda şehit olmadan 2gun once annesi telefon açıp oğluma iyi bakın size emanet başka oğlum yok demişti 1gun once arayıp oğlu helallik almıştı butür olaylar yaşanıyo

sevigli ali inanmaya bilir ama milletin inanciyla yada kiskirtacak yazilardan kacinmalari sart enazindan saygi olmasi lazim

sevigli ali inanmaya bilir ama milletin inanciyla yada kiskirtacak yazilardan kacinmalari sart enazindan saygi olmasi lazim

sizin her söylediğinize,yazdığınıza inanmak zorunda değiliz.bu yazıyı yazarak başta Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere TSK ne bütün Mehmetçiklerimize karşı kasıtlı olarak kışkırtıcılık yapan sensin..bu numaraları ve manevraları bilmediğimizi mi sanıyorsun...inançlarımıza gelince:bizim için önce Vatan sonra cennet...Bin defa Cehenneme gireceğimizi bilsekde Vatanımızı ve Mehmetçiğimizi savunuruz...Sonra ne demek(senin mehmetçiğin)Mehmetçik seninde Mehmetçiğin değil mi.Yoksa sen ne zaman bir savaş arifesine girsek İngiliz,Fransız,Amerikan ajanları tarafından askerimizin başarılarını farklı mezralara çeken emperyalistlerin oyunlarını bilmeyerek mi bunları yazıyorsun...güldürme beni...
üstelik bir müzik sitesinde bunları yazarken amacın ne?...
Aziz Dinimizi ve Kuran ı Kerim i kullanarak daha ne kadar saldıracaksınız TSK ya?...
şimdi masum pozlarına bürünerek diyeceksin ki;benim böyle bir amacım yoktu...
kardeşim burası bir müzik sitesi..o kullandığın enstrümanın dini ve siyaseti olmaz.firma üretir inançları ne olursa olsun dünyanın bütün müzisyenleri bu aletleri kullanır...
BU YAZDIKLARIMDAN DOLAYI BANLANIRSAM DA AMACINA ULAŞMIŞ OLACAKSIN....ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...

sizin her söylediğinize,yazdığınıza inanmak zorunda değiliz.bu yazıyı yazarak başta Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere TSK ne bütün Mehmetçiklerimize karşı kasıtlı olarak kışkırtıcılık yapan sensin..bu numaraları ve manevraları bilmediğimizi mi sanıyorsun...inançlarımıza gelince:bizim için önce Vatan sonra cennet...Bin defa Cehenneme gireceğimizi bilsekde Vatanımızı ve Mehmetçiğimizi savunuruz...Sonra ne demek(senin mehmetçiğin)Mehmetçik seninde Mehmetçiğin değil mi.Yoksa sen ne zaman bir savaş arifesine girsek İngiliz,Fransız,Amerikan ajanları tarafından askerimizin başarılarını farklı mezralara çeken emperyalistlerin oyunlarını bilmeyerek mi bunları yazıyorsun...güldürme beni...
üstelik bir müzik sitesinde bunları yazarken amacın ne?...
Aziz Dinimizi ve Kuran ı Kerim i kullanarak daha ne kadar saldıracaksınız TSK ya?...
şimdi masum pozlarına bürünerek diyeceksin ki;benim böyle bir amacım yoktu...
kardeşim burası bir müzik sitesi..o kullandığın enstrümanın dini ve siyaseti olmaz.firma üretir inançları ne olursa olsun dünyanın bütün müzisyenleri bu aletleri kullanır...
BU YAZDIKLARIMDAN DOLAYI BANLANIRSAM DA AMACINA ULAŞMIŞ OLACAKSIN....ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...
banlamayala ne alaka si var simdi bende senin gibi uyeyim siradan yani ama yazarken kurani umursamaz yazman dogrumu ve herkes gibi bende enaz senin kadar vatanim bayragimi dinimi seviyorum ama kimsenin inanciyla dalga gecmiyor altinda bisey aramiyorum senin mehmetciginde benim dusmanimmi bende o ocakda ekmek yedim nobet tttum olay bu

Moderatör tarafında düzenlendi:

banlamayala ne alaka si var simdi busite babamin malida degil bende senin gibi uyeyim siradan yani ama yazarken kurani umursamaz yazman dogrumu ve herkes gibi bende enaz senin kadar vatanim bayragimi dinimi seviyorum ama kimsenin inanciyla dalga gecmiyor altinda bisey aramiyorum senin mehmetciginde benim dusmanimmi bende o ocakda ekmek yedim nobet tttum olay bu

kardeşim benim değil aziz dinimizle başkalarının inaçlarıyla bile dalga geçmek haddime değil..öyle bir niyetimde yok zaten...benim tepkim sizin yazmış olduğunuz başlıktan kaynaklanıyor:"İstiklal Savaşı Bakın Hangi Silahla Kazanılmış"siz dikkatli olursanız bende yazdıklarımdan dolayı sizden özür dilerim...neyse bu tartışmayı fazla uzatarak hem birbirimizin kalbini kırmayıp hem de sitemizi müzik konularının dışında fazla meşgul etmeyelim isterseniz...ben burada bu tartışmayı durduruyor,bundan sonra bu konuyla ilgili yazacaklarınızı vijdanınıza bırakıyorum...sevgi,saygı,selanlarımla...

arkadaşlar konu amacını aştı.konuyu arif arkadaşımız açmış.herkes istediği yorumu yapabilir.ama yorumlara kendi konunuzmuş gibi cevap yetiştirmeniz gerekmiyor burhan57.konuyu kapatmak istemiyorum.uzatmayalım lütfen.

yok hocam kimseye bisey yetisdirmek amacinda degiliz sade herkes fikrini yazmis kirici birsey de zaten gecmedi aramizda saniyorum kapanmasi konusuna gelince sizce rahatsizlik vercek bir durumsa tabiki kapatabilirsiniz tskler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...