• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İtiraf Sayfası

Cevap: İtiraf Sayfası

1-romanlarla alakam yok karadenizliyim ama roman havası çiftetelli çalmaya bayılıyorum her düğünde istenmesede zorla roman çalarım anons ederkende istek üzerine derim :):):)

2- korg ve soundlarından befret ediyorum içimde roland aşkı tutuşuyor yamahayada geçmek istiyorum ama pisman olmaktan korkuyorum az para değil çünkü :)

oh be :)

Bende Yamaha A300 Tr org var 2007 yılından beri kullanıyorum.. v2 si de var elimde ama çook büyük farklar yok arada ... korg pa 80 var bi arkadaşta da... inan bana yamaha ile saatlerce düğün çalabilirsin program yapabilirsin.. korg ile 1 saatten sonra kulakların dolar ve kafan şişer.. çünkü ritimler çok sert ... tabi bu tercih meselesi.. bazısına göre çok güzel bişey diyemem ama beni belli bir süreden sonra rahatsız ediyor... ben a300 ile salı cuma akşamları program yapıyorum.. her türlüm ritim mevcut üzerinde diyebilirim.. aynı zamanda nişan sünnet vs. yapıyorum. riritmlerinden gayet memnunum.. nişan falan çalarkende gelip ben bundan memnun olmadım diyen de olmadı.. ha ses ve ritim konusuna gelince öyle düzenleme falan yok her şey üzerinde.. ama a2000 de or 700 de vardır sanırım.. bi dene birinden öyle karar ver bence...

misafir olarak gittiğim eş dost düğününde çalan piyaniste milletin beni zorla tanıştırmasından vede hadi sen çal gibi bi laf demesinden ve piyanistin sanki ben istiyormuşum gibi tuhaf ve dötü kalkık halinden iğreniyorum. nefret ediyorum. gna geldi.neden utandırmaya çalışırlar hiç anlamıyorum. tamam klavyede iddalı olabilirim ama kimseyi rencide etmeyide sevmem. neden bi meslektaşın karizmasını çizim. saçmalık değilmi.

2- olarak da ; bu taylan mıdır nedir bu iğrenç roman saçmalıklarından sıkıldım yaaaaaawww. ne bu böyle.

ha bide o eski rolandın tadını lezzetini özledim. canım 600 üm. ne günlerdi. roland yap artık bişeyler

evet rolanddan bi bomba bekliyoruz o temiz saf tatlı sound u özlüyoruz.

ketron x1 oriental seni hiç unutamadım

en önemli şeyi unuttum dostlar. zırt bırt piyasaya sürülen ve org çalmayı unutmamıza sebep olan set kaosundan bıktım.

Şunu da hiç sevmem: Bizim bir arkadaş, kardeş, emmoğlu vs. var. O da çok güzel çalıyor. Şuralarda, buralarda çalıyor.
İnsanlar iyi niyetli de olsa aslında bir nevi karşılaştırma yapmaya çalışıyor. Hem banane senin akrabalarının yeteneklerinden.