• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İtiraf Sayfası

Cevap: İtiraf Sayfası

evet arkadaşlar bende itiraf ediyorum pa1xe set hazırladığımı ve de sizle paylaşmadığımı
artı macuncu arkadaşlardan nefret etiğimi piano da bile picbender kullanıpta hala piasada çalıştıklarını görüpte hayret ettimi
50 liraya çalışanları gördümde bunalıma girdiğimi itiraf ediyorum

seti enkısa zamanda paylaşacağım siteye vefa borcum var tabiki hepinizede kardeşlerim benim

Elle yazılan ritimlerin bilgisayarda yazılanlar kadar berrak ve kaliteli olmamasından rahatsız oluyorum.

düğünlerde havaya atılan paraları bana getirmelerini hayal ediyorum :) tabiki öyle olmuyor herkes çaktırmadan cebine indiriyor :)

Madem herkes bir itirafta bulunuyor ne yalan söyleyeyim düğün salonunda çaldığımda gelen misafirlerden mini eteklilerin bacaklarına bakmadan kendimi alamıyorum. Bir çok kez bu konuda şarkı sözlerini bile unuttuğum oluyor. Napıyım kendimi alamıyorum. Kardeşim tamamda bunlarda çok kısa giyiyorlar yahu Allah bizlere sabır versin.

madem herkes bir itirafta bulunuyor ne yalan söyleyeyim düğün salonunda çaldığımda gelen misafirlerden mini eteklilerin bacaklarına bakmadan kendimi alamıyorum. Bir çok kez bu konuda şarkı sözlerini bile unuttuğum oluyor. Napıyım kendimi alamıyorum. Kardeşim tamamda bunlarda çok kısa giyiyorlar yahu allah bizlere sabır versin.

pis sapık :D:D:D:D:D:D:D:D

Düğünde gelip de çok bilinen bir parçanın adı yerine ortasından iki sözünü söyleyip de o şarkıyı hatırlamamızı isteyenlere sinir oluyorum. Sadece solistlik yapan arkadaşları bilmem ama bizim için zor oluyor be arkadaşım o şarkıyı hatırlamak.

roman havası çalarken roman havası isteyenlere , çiftelli çalarken eliyle 2 işareti yapanlara ne desem bilemiyorum.... Ne DENİR ACABA... (Ritmi Durdur yeniden başlat .. Kafa gözle süper dostum işareti...)) alkışş..