• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İtiraf Sayfası

Cevap: İtiraf Sayfası

itiraf edeyim :
Yaninda baglamaci olupta klavyeden baglama calanlara ayar oluyorum .... Ayni sey klarnet veya keman icinde gecerli yani yaninda ince saz varsa bide onu bastirir gibi ayni ses ile caliniyorsa ... ne yapiyon sen demek geliyor icimden veya kalk git surdan :D

Oh beee

al bendende bir itiraf org alacaktım daha doğrusu değiştirecektim ama araba aldım

Bende itiraf ediyorum bütün klavyelerden artık nefret ediyorum hiçbiri beklentilerimi karşılamıyor birde roman ritimleri ve roman seslerinden nefret ediyorum 9/8 ritim duyunca cinlerim tepeme geliyor

Bilgisayar çıktı müzisyenlik bozuldu,kim müzisyen kim değil belli değil,Müziğin me sinden anlamayan insanların müzisyenim demesi ,elinin altında prox3 var ama sadece orgu mp3 player gibi kullanıyor bende yok bu cihaz,Tv kanallarındaki tüm programlardan nefret ediyorum özellikle diziler ve evlendirme prgramlarından,itiraf ediyorum bıktım artık şu piyanist şantörlükten ,bateride çalıyorum ve ileride bi orkestra kurmayı düşünüyorum,daha çok ama bukadarı yetedursun saygılar...

Itiraf ediyorum; insan böyle bir topice giripde itirafları okudukça kendisinde saklı kalan herseyi itiraf etme hissiyatı doğuyor :D

Ne güzel yazmışsın :)
istanbulda yaşıyorum.istanbul hayatı,düzeni,karmaşası ve insanlarının birbirine karşı vurdumduymazlığı en önemlisi trafiğinden bıktım,usandım ve beni bitirme noktasına geldi.bu acımasız şehirde maddi ve manevi sıkıntıların yetmiyormuş gibi birde ortalıkta mafya tiplerin en ufak şeyde kavga çıkarması,incir çekirdeğini doldurmayacak bahanelerle bela yaratması beni delirtiyor.rabbimin izniyle evimin borcunu bitirip memlekete yerleşmeyi düşünüyorum.orda en azından trafik sorunu yok.nüfusu 14milyon değil.toplam 100 bin nüfuslu bir şehir.denizi ve yeşil doğası insana yeter de artar bile.lafı baya uzattım,kusura bakmayın arkadaşlar.anma detliymişiz ya.

Aldigim kilitli usb lerin duzensizligine gicik oluyorum , hele birde cogu ritimlerde akorlarin yerinede ritim koymalari beni tamamen cileden cikariyor.

Forumlarda oyun havası dinlemekten gına geldi müzisyen değilim ama gerçekten sıkıldım 2.seçim arabaları sabahın 9da insaf yaw camdan limon fırlattım olan şöföre oldu 3.sü ellerinde kahve paketiyle sabah 8.30da zil çalıyolar xx partiye davet ediyolar sen kahve verdin bende karşılıksız bırakırmıyım dolaptan 1tane hıyar verdim oy niyetine :D

Forumlarda oyun havası dinlemekten gına geldi müzisyen değilim ama gerçekten sıkıldım 2.seçim arabaları sabahın 9da insaf yaw camdan limon fırlattım olan şöföre oldu 3.sü ellerinde kahve paketiyle sabah 8.30da zil çalıyolar xx partiye davet ediyolar sen kahve verdin bende karşılıksız bırakırmıyım dolaptan 1tane hıyar verdim oy niyetine :D

süpermişşşşş eline sağlık