• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Iyi müzisyen kriterleri

Cevap: Iyi müzisyen kriterleri

Allah başımızdan orhan gencebay gibi müzisyenleri eksik etmesin.. hem ahlaklı hemde hoşgörülü...

modern zamanların anlayışlarıda modernleşti. müzisyen sadece kendine çalıyorsa ister ahlaksız olsun ister tevazudan uzak dursun bu onun kendi alemidir. ben bişeyler çalıyorum diyip halkın karşısına geçip hem ukalalık hem ahlaksızlık hemde hoşgörüsüzlük yaparsa o adam yada kadın müzisyen değil sadece yan sanayide rektefiye görmüş müzisyen kılığında dolaşandır.

ahlakla iyi müzisyenliği nasıl bağdaştırdın anlamadım kendi işine saygı duyan müzisyen müzik yapamaz yoksa yanlış bastığı her nota için vicdan azabı duyması gerekir ayrıca senin o 4-4 bir müzik ölçüsüdür iş ölçüsü değil :D

Müzisyen vardır sadece kendi işiyle ilgilenir edebiyle işini yapan Ahlaklı olanı....müzisyen vardır nerde karı kız var onu kollar öyle işini yapar ahlaksız olanı ha sen onu anlayamadınsa onu bilemem dostum o senin jetonunla alakalı bir durum....bu arada 4-4 lük bir müzik ölçüsü değil ritim ölçüsüdür önce sen kendin öğren ozaman bana öğret saygılar

Müzisyen vardır sadece kendi işiyle ilgilenir edebiyle işini yapan Ahlaklı olanı....müzisyen vardır nerde karı kız var onu kollar öyle işini yapar ahlaksız olanı ha sen onu anlayamadınsa onu bilemem dostum o senin jetonunla alakalı bir durum....bu arada 4-4 lük bir müzik ölçüsü değil ritim ölçüsüdür önce sen kendin öğren ozaman bana öğret saygılar

aynen dediğin gibi kardeşim.biz ahlaklı derken bunu kasettik.niyemi,zamnında arkadaşımın düğününde pyansitin biri kzıı kesiyor ve ısrarla telefon numarısını istiyor..ben adamın kafasını tam vucudunun başka yerine monte ederken,araya girdiler,elimden aldılar.edep ve ahlaklı olucaksın herzman..

aynen dediğin gibi kardeşim.biz ahlaklı derken bunu kasettik.niyemi,zamnında arkadaşımın düğününde pyansitin biri kzıı kesiyor ve ısrarla telefon numarısını istiyor..ben adamın kafasını tam vucudunun başka yerine monte ederken,araya girdiler,elimden aldılar.edep ve ahlaklı olucaksın herzman..

Eyvallah abim..Fakat adamın biri bana burda müzik dersi vermeye çalışıyor bende buna tutuluyorum :)

Eyvallah abim..Fakat adamın biri bana burda müzik dersi vermeye çalışıyor bende buna tutuluyorum :)

burası sanal alem,takma kafana :)müzüğünü yapmaya bak sevgili kardeşim :)

bence de senin biraz derse ihtiyacın var evlat... 4-4 ölçünün bir ritm ölçüsü olduğunu söylemişsin iyi düşün bir müziği düzenli çalabilmen için ölçü gerekir okuma yazma bilmeyen bir insan nasıl konuşabiliyorsa nota bilmeyen bir insanda bir enstrman çalabilir... ölçü bir vuruş değerlerinin toplamıdır buna sus da dahildir..
madem karadenizlisin bana 7-8 lik bir ölçünün ne demek olduğunu söyle bakalım orgun ekranından okumaya benzemez bu işler...

ayrıca AHLAK iyi bir müzisyenin kriterleri değil, iyi bir insan olmanın kriterlerindendir... yoksa seni iyi edecek ahlaksız bir doktora sırf ahlaksız olduğu için muayene olmak istemeyenlerdenmisin...

bence de senin biraz derse ihtiyacın var evlat... 4-4 ölçünün bir ritm ölçüsü olduğunu söylemişsin iyi düşün bir müziği düzenli çalabilmen için ölçü gerekir okuma yazma bilmeyen bir insan nasıl konuşabiliyorsa nota bilmeyen bir insanda bir enstrman çalabilir... ölçü bir vuruş değerlerinin toplamıdır buna sus da dahildir..
madem karadenizlisin bana 7-8 lik bir ölçünün ne demek olduğunu söyle bakalım orgun ekranından okumaya benzemez bu işler...

ayrıca AHLAK iyi bir müzisyenin kriterleri değil, iyi bir insan olmanın kriterlerindendir... yoksa seni iyi edecek ahlaksız bir doktora sırf ahlaksız olduğu için muayene olmak istemeyenlerdenmisin...

haydut kardeş lütfen konuyu saptırmayalım dıger mesajdakı arkadasın yazdıgı 4-4 yuzde olarak anladım vede kabul ettım kelıme hatası olabılır onemlı degıl bız anlayacagımızı anladık ayrıca ıyı ınsanla ılgılı merkım olsaydı baska bır sıteye o knuyu acrdım ayrıca kıyaslama hıc yakısık almıyor herkes kendı becerısı kadar muzısyendır lutfen rıca edıyorum bırbırımızı kırmadan ve germeden devam edelım teşekkür ve saygılarımlaaaa......

bence iyi müzisyen,daldan dala atlar gibi her çıkan yeni model org ile elindekini değiştirmeyen ve sonrasında da vay efendim bunun fiyatı düştü,öyle oldu.yan yattı çamura battı demeyen dir.

Bak yakuppatik ağabeyim anlamış ama sen anlayamamışşın benim ne demek istediğimi...dostum sen kendini hangi kriterde görüyorsan gör ahlaklımı ahlaksızmı onu bilemem 7-8 ile ilgili ne öğrenmek istiyorsun bana söyle sana yardımcı olurum ...gördüğüm kadarıyla ritim bilgin iyi sanırım klavye çalarkende Transposeyi tuşelerden yapıyon :) bilmem anlatabildimmi

Moderatör tarafında düzenlendi: