• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Izmirde düğün salonuna piyanist şantör aranıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Izmirde düğün salonuna piyanist şantör aranıyor..

Vay be ortam nekadar kotulesmis 50 tl insan utanir bu fiyati teklif etmeye

o paraya ben orada olsam vcd yi alır gelirim :) 7 den 11 e kadar boğaz patlatacam parmak yoracam kafa yoracam
100tl bir boya sandığı al ayakkabı boya ondan iyi bence :) vaktiyle çok hevesli bir arkadaş geldi abi bende size takılayım az buçuk saz çalıyorum kendimi geliştiririm dedi en kral bağlamacı 80tl alırken ben ona 30tl veriyordum demekki ya ben yanlış yapmışım yada 4 yıldır piyasadan uzağım diyemi bana garip geliyor anlamadım.

100 liraya ölmüş eşşek bulursun ne yüzü be kardeş 250 lira alıyorum salonda yövmiye artı bahşiş

izmirdeyim 250 geçen sene alıyordum tabi alaturada bana ait bu yıl 300 yaptık bu fiyata çok zor be 5000 6000 lira düğün başına alıyosunuz doymuyosunuz yuh yani

İzmir'e Çin'den Müzisyenler mi geldi?

o paraya merak etmeyin çalışacak ne adamlar var o hooooo ; ben geçensene 350 + alaturadı bu sene 500 + alatura yaptık ben memnun salon sahibi bemden daha fazla memnun müşteriler ise hepimizden de daha daha memnun salondan ayrılırken teşşkürler havada uçuşuyor bizde tabiki hakkını veriyoz düğün başlangıcından sonuna kadar k... yere değmiyor 11.30 dada programı kapatıyorum kimsede gık demiyor sözleşme var kapı gibi orası burası oynayana ayna gibi çıkartıp koyuyom karşısına... çalışacaz nasipse sefteyi yaptım geçen gün bereketi ALLAHTAN...herkese hayırlı işler kolay gelsin iyi kazançlar... iyi müzik iyi piyanist iyi düğün... saygılar...

arkadaşlar yorum yapmayın bende müzisyenim ve rica olarak ilanı açtık. herkes bakıyorumda havadan atıyor millet alaturaya çıkıyor düğüne bazı salon sahipleri yövmiye vermediği gibi alaturanında yarısı 3te 1 ini istiyor herkesin rızkı vardır elbet biri yapar.. boş kalmaz yani anlıyacağınız küçük görmeyin yarın bu paraları bile ararsınız zaman yaklaşıyor yani. laptopçular piyasada

Antalyadaki düğün salonları kişi başı 100 tl veriyor...50-60 tl ye olan salonlarda var....Ben de salonda çalışıyorum ve yövmiyem 100 tl arkadaşlar....

Bu işin artık bi saygınlığı yok sanatçı değil çalgıcısın sen çalmazsan birsürü adam var çalacak piyanistler salonlarda 50 tl ye çalıyor çok salon gördüm oyuncak org koymuş yanında laptop iş bitiriyor adam 50 lirasınıda alıyor gerçek müzisyenler boş geziyor. Teknoloji sayesinde bu iş bitti artık mecburen diğer müzisyenlerde fiyatlarını geri çekiyorlar. Rekabet ortaya çıkıyor tabi sadece müzisyenler değil salon sahipleride rekabette 1500 tl ye herşey dahil(salon pasta araba süsleme gelin kuaförü video fotoraf ) düğün yapan salonlar var burda . Ve oranı %70 kadar fazla rekabet için herşeyin fiyatının düşmesi lazım tabiki . Bizi bitiren birazda kendimiz olduk adam bir demo yapıyor yarım saat oyun havası çalmış koymuş internete tabi bu adamda bunu indirip kullanmazmı hazır müzik herşeyi verdik bu adamlara teknolojide sağolsun yardımcı oluyor. Yakında bu iş tamamen biter laptop canlı çalan piyanistten daha çok tutulmaya başladı. ayrıca sadece piyanistler değil klarnet darbuka davul keman gibi bir gurubu 200 tl ye düğüne çağırabiliyorsunuz onlarda bitik.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tam zamanında bırakmışım demekki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...