• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Izmirde düğün salonuna piyanist şantör aranıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Izmirde düğün salonuna piyanist şantör aranıyor..

Orgunu al git ist anadolu yakası düğün salonları düğün başı 19.00 23,00 arası yada 13.00 17 arası 4saatlik programda toplasan 2 saat bile çalmıyolar 100 180 arası değişiyor

walla bu yorumu neden yaptığını anlamadım açıkçası arkadaşım ? bu bir ilan zorlama yok gelen gelir gelmeyen gelmez amma üstad varmış onu anladık..

walla bu yorumu neden yaptığını anlamadım açıkçası arkadaşım ? bu bir ilan zorlama yok gelen gelir gelmeyen gelmez amma üstad varmış onu anladık..

sizin verdiğiniz fiyat normal ama olumsuz tepki çok bunu demek istedim

Izmir merkezimi, yoksa ilçemi ?

Bende merak ettim izmirin neresi ve iş yoğunluğu nedir ?

yer merkezdedir isteyen bilgileri mail yolıyla atabilir:)

Arkadaşlar ilan güncelimi ?

Ya biz millet olarak bindiğimiz dalı kesip akıllı olduğumuzu zannederiz hep.Nasıl Çinden gelen adi mallar Türk üreticisini bitirip dışarıya bağımlı hale getirdiyse ülkeyi, ,internetten indirilip çalınan şarkılarda hakiki müzisyenleri bitirdi.Cebindeki harclığı cihaza kabloya yatırıp Kayıt yapıp internete atıyosun kendi mesleğini bitiriyosun .Müzikten anlamayanlarda ordan alıp bir laptopla , mp3 çalarla çalıp bu işten ekmek yiyenleri bitiriyor.Hakiki müzisyenler cihaz üreticilerine ve mekan sahiplerine ve ne gelse kardır diyen çalgıcılara hamallık yapıyor ..olay bu haksızmıyım vicdan sahibi arkadaşlar???

bu laptop işi tercih meselesi ben zonguldaklıyım ve bartın yöresini de iyi bilirim. buranın düğünlerinde laptop iş yapmaz hatta bazıları gelip senin çalıp çalmadığını bile kontrol ediyor o kadar yani. ve ben bir akşamında 800-1000 tl para alan arkadaşlarıda tanıyorum, sadece org keman veya klarnet . müzisyen önce iyi iş çıkaran sonras her ortamda konuşmasını bilen güleryüzlü olursa her zaman yeri ayrıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...