• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Izmirde düğün salonuna piyanist şantör aranıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Izmirde düğün salonuna piyanist şantör aranıyor..

Nerede o eski programlar eline leptobu alan çıkıyo sahneye artık bitti gerçektende bu işler ben 15 senedir bu işi yapıyorum git gide programlar düşüyo bende bırakıcam artık ..

Müziği oyun havası dışına çıkarıp bu mesleği de ikinci iş olarak yapmazsanız On GB hardiskten sayısız meyanı ritimle senkronize çalan Korg pa 4x çıktığında 100 TL ücret veren yer de kalmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

amele calışmaz o paraya

Hep soyledigim gibi silah cikti mertlik bozuldu sozu gibi org cikti müzisyen bitti nerde o ince sazlar o kemanlar ben hep şunu söylemek istiyorum org muzisyeni bitirdi simdide org kendi kendini bitiriyor cd okur mp3 okur derken yaninda bizleride bitirdi

Arkadaşlar laptopcular ara sıra düğünün ortasında göçüyorlar, istekler köşesi korkulu rüya, bakmayın salon sahipleri de sanatkarın farkını biliyorlar..

adam konu açmış müzisyen lazım diye yorumlara bakın tamam haklısınız sözüm yok
adamın biri konu açmış org un 2 tusundan ses geliyor diye yani demek istiyorki aynı klavyeyi kullanan arkadaşlar sizin orgda böle bir sorun varmı yoksa sadece benim org damı var ama yorumlara bakın o alet kotu bu alet iyi ayrıca bu konuyu açan arkadaş 100 lira yevmiye ile çalışmak isteyen gelsin diyor kimseyi zorlamıyor ayda 30 gun var 15 defa çıksa 1500 lira yapar kuşadasında olsa ben giderdim zaten ek iş olarak yapıyorum inanın sizin o beğenmediğiniz 100 liraya 3gün 5 gün çalışanlar var hem tesisatın yandı bozuldu derdi de yok tek orgunu al 5 saat ortalama alaturkada olursa oh ne 1 ayda 2 ayda orgun parasını çıkar

şükürler olsunki anlayanlar oldu beni ..
:)

zorty55 100 lira yövmiye bu işler için çok az. Bu fiyata müzik yapanlar mutlaka vardır ama aradığınız tecrübede olmayabilir. sen böyle yanıt yazmışsın ama çarşambada 100 tl hem orkestra hem kamera işini yapanıda biliyorsun birde tesisatta müzisyenden buda çok komik bir işcilik hem orkestra hem kamera 100 lira :D:D:D:D:D:D

hocam 150 lira yovmıye artı alatura verırsenız calısırım izmir bucada oturuyorum tel 0554 793 03 29

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür deriz . ücrette ne yazıkki değişiklik olmuyor
bucada ki arkadaş bu şartlar uyarsa görüşürüz mail atabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...