• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

JUNİOR DANTE TR, işte TR için hazırlanmış yepyeni bir klavye

Cevap: JUNİOR DANTE TR, işte TR için hazırlanmış yepyeni bir klavye

yeni zurna yapacaklarina edi zurnayi editlemisler. Gina geldi artik bu ses den.....

Hocam zurna zurnadır, yenisi nasıl olacak onu anlamadım. Zurna dinletisimi yapacaksınız :D

Hocam zurna zurnadır, yenisi nasıl olacak onu anlamadım. Zurna dinletisimi yapacaksınız :D

matrik zurna köy zur do zurna la zurna Baykal zurna bunun gibi zurnaları istiyorlar herhalde ama aletin fiyatı belli ne ka ekmek o ka köfte kimisi pichbend in yukarı aşağı olmasını eleştirmiş bir hafta sonra onada alışırsınız çok önemli del zaten ikinci veya yedek yada yeni başlıyanlar için bağlamacılar için yapılmış pa 800 le kıyaslamayın aleti hele bir çıksın tanıtılsın ondan sonra eleştirin

yeni zurna yapacaklarina edi zurnayi editlemisler. Gina geldi artik bu ses den.....

Yıllardır düğün çalıyorum, şu an kullandığım klavyede anılan tüm zurnaların hepsi var fakat canlı performans esnasında en güzel ve halaya en iyi yakışan zurna edizurna. Bu sebeple bu fiyata satılan bir klavyede bu zurnanın olması bile başlı başına sahip olmak için en önemli sebep benim için.

Bu gün telefondan orgun resimlerini incelerken birşey dikkatimi çekti. Junior un arka kısmındaki çıkışlarda, MiC yazan bir giriş var. Alette microfon özelliğimi var acaba. Salim kardeşim özellikle aydınlatırsa sevinirim.

Bu gün telefondan orgun resimlerini incelerken birşey dikkatimi çekti. Junior un arka kısmındaki çıkışlarda, MiC yazan bir giriş var. Alette microfon özelliğimi var acaba. Salim kardeşim özellikle aydınlatırsa sevinirim.

Evet abi.. Mikrofon girişi ve genel Audio girişi mevcut alette...

Ha mikrofonda efect arama öyle bişi yok :)

Evet abi.. Mikrofon girişi ve genel Audio girişi mevcut alette...

Ha mikrofonda efect arama öyle bişi yok :)

Teşekkürler Salimim, MİC girişi olması bile güzel. ilerde belki eco reverb, bas tiz mid, ayarlayan bi ses katı ilave ederiz kenarda dursun :D