• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kararsızlık? Ne alayım?

• Konbuyu başlatan maviş
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 63
  • Görülen : 10K
Cevap: Kararsızlık? Ne alayım?

Pa80 var 40 gb harddiskli + 16 lik kart calismayan bir yeri yok demir kartlari yaziyorum onunla.. kasada ufak tefek deforme var en azindan boyali degil..

Ne kadar istiyorsunuz?

Temiz pa80 bulabilirsiniz. PA1X ile pa500 arasında kesinlikle 1x tercih edin....

pa 1X derim pa 500 TR kullanmış birisi olarak.

Pa1x önde belliki iyi cihaz.
Teşekkürler.

Bı kaç demo izledim pa1x ya setler iyi değil, yada izlediklerim bu işi bilmiyor ;)

55tr ile, izledigim demolar pa1x ten çok daha iyi ses ve ritm alıyordum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ha bir de kardeşim korg pa60 ı fiyat/performans olarak çok öneriyorlar. Korg pa80'den hiçbir farkı yok diyorlar, galiba pa60 pa80'in ritm ve seslerini olduğu gibi okuyormuş, yani pa80 ritm ve sesleri yükletiliyormuş, fiyatı da ben 750 TL'ye temiz bir korg pa60 buldum şaşırdım bu fiyata... düşünebilirsen araştırabilirsin. ben şimdi pa55tr ve pa60 arasında kaldım

ha bir de kardeşim korg pa60 ı fiyat/performans olarak çok öneriyorlar. Korg pa80'den hiçbir farkı yok diyorlar, galiba pa60 pa80'in ritm ve seslerini olduğu gibi okuyormuş, yani pa80 ritm ve sesleri yükletiliyormuş, fiyatı da ben 750 TL'ye temiz bir korg pa60 buldum şaşırdım bu fiyata... düşünebilirsen araştırabilirsin. ben şimdi pa55tr ve pa60 arasında kaldım
60 ın okadar iyi olacağını sanmıyorum hocam.

Korg pa60 ve korg pa55 arasında kalmak kötü birşey.pa 60 gümbür gümbür gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi: