• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kararsızlık? Ne alayım?

• Konbuyu başlatan maviş
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 63
  • Görülen : 10K
Cevap: Kararsızlık? Ne alayım?

Çiziksiz, sıfırdan farksız, evden çıkmamış 500 tr almış bulunuyorum, bir ara setlere bakacam siteden.
Güzel bi kaç set indirmem lazım. :)

hayırlı olsun korg un en hızlı set yukleyen aletini aldın ritim sıkıntısı çekmezsin ayrıca pa500tr nin içinde kendine özel sample sesleri mevcut kitleri de güzel hatta pa800 un ritimlerini bile okutabilirsin hepsi değil tabiki ben 500tr var iken 800 un birçok ritimlerini kullandım edit yaparak drum kitlerini editleyerek tekrar hayırlı olsun

hayırlı olsun korg un en hızlı set yukleyen aletini aldın ritim sıkıntısı çekmezsin ayrıca pa500tr nin içinde kendine özel sample sesleri mevcut kitleri de güzel hatta pa800 un ritimlerini bile okutabilirsin hepsi değil tabiki ben 500tr var iken 800 un birçok ritimlerini kullandım edit yaparak drum kitlerini editleyerek tekrar hayırlı olsun
Aldığım kişi hiç anlamayan biri idi.
Bi set yüklemiş ama sesler ritmler kötü.

Kendine özel sample sesleri daha keşfemedim,nerdedir bilmiyorum Kurcalayacam :)
Çok fazla zamanım olmuyor Akşamdan akşama artık ;)

Merhabalar, 500 tr ile yollarımızı ayırdık. Sesleri tatmin etmedi desem yeridir.
Ritmler fena değildi diyelim.

1700 2000 arası önereceğiniz klavye var mıdır?

selam kardeşim .bende 1991 de bıraktıgım muzige 2012 de dugunlere cıkarak basladım..öyle dugune cıkıyorum deyınce senede en fazla 5 dugun )) profesyonel degılım .hergun evde kendım calmaktan zevk alırım .orga kazama ek 650 rx dıye bı oyuncakla başladım ..neyse ısın ozune donelım ozamanlar Roland E 70 amiral gemısı oldugu ıcın içimdeki uhde ve maddı durumlar yuzunden 2012 de roland E 70 ile başladım .ben ritm den ziyade sese cok onem verıyorum roland e 70 sonrası korg i 30 sonra pa 80 en sonunda roland bk 5 ile devam edıyorum .aralarında belırttıgın fiat segmentınde kullandıgım cıhazlardan en ıyı performansı veren pa 80 idi benım suan kafamdakı dusunce ses eksıgım var onuda roland bk 5 uzerıne korg trıton exrteme almak .uzun uzun anlattım işin özü senın orgdan neyı bekledıgın ...hem ses hemde ritm tatmın etsın dıyorsan 1900 2000 tl bır butce ıle bulabılecegın bır cıhaz pa 80 olur .onuda işlemesı cok zor oldugu için sattım

Haklısın hocam, 80 artık düzgün zaten bulunmuyor, pa1x baktım bi kaç tane emolu olanlar 2500 ve üstü , emo olmayanda 2 civarı ama forumdan okuduğum kadarı ile emo board olmayanlarda pek zevk vermiyor gibi.
Bakalım pa1x düzgün bulursam olabilir gibi

Korg pa60 pa500 pa80 pa600 kullandım

Pa600e vereceğim paraya gittim 1 aktif hoparlör bir mixer amfi aldım pa300 le evde keyfime bakıyorum pa80 ve 1xi tavsiye etmiyorum imkânınız varsa 600 imkan yoksa pa300 alın

Korg pa60 pa500 pa80 pa600 kullandım

Pa600e vereceğim paraya gittim 1 aktif hoparlör bir mixer amfi aldım pa300 le evde keyfime bakıyorum pa80 ve 1xi tavsiye etmiyorum imkânınız varsa 600 imkan yoksa pa300 alın

Pa1x ı neden tavsiye etmiyorsunuz

Ozaman pa300 inceleyeyim biraz netten, boardlu boardsuz bunlarda var mıdır yok mudur bilmiyorum, kısacası 300ü hiç bilmiyorum :) bi araştırayım.

600 e çıkamam malesef.

Ozaman pa300 inceleyeyim biraz netten, boardlu boardsuz bunlarda var mıdır yok mudur bilmiyorum, kısacası 300ü hiç bilmiyorum :) bi araştırayım.

600 e çıkamam malesef.

300 600 ve 900 set yapıyoruz imkânınız varsa salı günü gebzede tanıtım var