• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kardeşinize ORG Önerisi.

Cevap: Kardeşinize ORG Önerisi.

Kardeşim geri gelmişsin aramıza hoşgeldin :)

Sana söylemiştim geri gelirsin demiştim hatırlarsan :)

Tavsiyem ise yine güncel birşey almandır.

A2000, Pa600, Pa900 2. El olarak yazacağım. Zaten bunlar yeni ürünler en kötüsü bile temiz sayılır.

Pa600 2500-2700 arası hakeder. Sound fena değil geçen hafta dinledim. Ama ekran yok gibi çerçeve dahi yok. Dümdüz yer açmışlar ekrana.

A2000 düz+emo usb 2800-3200 arasında. Sen tip yok diyorsun ama beni en çok çeken yani ise tipi :) Nevalede bol herkes memnun. Bk5 gibi F/P yüksek bir klavye A2000. Ama sıfır pahalı. Özellikle geçen seneki kampanya yüzünden ve o kampanyalı ürünlerin 2. El piyasasında olması , A2000'in 2.el fiyatını aşağı çekiyor.

Pa900- Valla son zamanlarda girdi kafama bu da. Ekran dokunmatik diye çekiniyordum ama şimdi avantaj olarak düşünmeye başladım. Mesele bu da değil.

A2000 ile emo usb alsam yaklaşık 3000 tl. Yanına birde pedal alacağım 3500-3700 tl olacak. Tc helicon vokal ozelligi olan Pa900'ün ise 2.el fiyatları 3600'den başlıyor... Ancak 3 noktaya takılıyorum burada. Korg kullanıcıları pek yardımsever değil. A2000 Kullanıcıları rolanddan geri kalmıyor. Hee birde işte pa900'ün TC HELICON özelliği hakkında detaylı done yok elimde ne yazık ki. Yapacak tek şey tünele gidip oradan yardım istemek. Bakalım hayırlısı. :)

Hoşbulduk Başkan. Aslında Gelmedim Ama Bir Delilik Yapıp BK5 Alim Dedim Yine. Sonra Dur Başlık Açim Heyecan Olsun Dedim. Açıkçası BK5'i Özledim. Ben Satarken Ritim Ses Felan Yoktu Kesilmişti. Şimdi Bi Geldim Çorba Olmuş O Ses Paketi Şu Ritim Gene Paylaşımlar Olmuş Maaşallah. O Pratik Kullanımı, Malzeme Kalitesini, Ses, Ritim Desteği Olsun Mp3 Gibi Sound'u Minik Aleti Özledim Açıkçası. Yani O İki Dakikada USB İçine Ritim,Ses Atıp Okuttuğum Alet, Anında Kayıt Edip Bilgisayarda Dinleyebildiğim Alet, Kullanımı Çocuk Oyuncağı Olan Alet BK5 Özledim. Şimdi Başka Cihaz Bunları Yapabilicek mi ? Acaba.