• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kardeşinize ORG Önerisi.

Pesidelphia

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
Evet Abilerim, Ablalarım, Dedelerim. Uzun Bir Aradan Sonra Merhaba.

'1' Sene 'Roland BK5-OR' Kullandıktan Sonra Ailevi Nedenlerden Dolayı Satmış Olup '5-6' Aydır 'ORG' Olmadan Yaşamımı Sürdürmekteyim, Ve Bir Eksiklik Söz Konusu.

Şimdi Tekrardan 'ORG' Alıp Evde Tek Başıma Takılacağım.

Sizden Şimdi Yazacağım Kriterler'i Dikkate Alarak Bir 'ORG' Önerirseniz Çok Sevinirim.

Sıfır Olsun.

Kullanımı Kolay Olsun.

Malzeme Kalitesi İyi Olsun.

Fiyat Olarak 'Max - 2000-3000' Arası Olsun.

Ses, Ritim Olarak Sağlam Olsun. (Mükemmel'e Gerek Yok)

Mümkünse 'USB' Destekli Olsun. (PA80 Gibi Kart Çart Curt'a Gerek Yok)

Nevale Olarak Geniş Olsun. (Mümkünse Hergün Yeni Birşeyler Çıkan Bir Cihaz Olsun)

Şimdi Bu Dediklerime Bakınca Tekrardan Yahu 'Roland BK5-OR' İstekleri Karşılıyor Diyorum. Aynı Şeyi 2. Kez Almak İstememem Ve Belki Bana Şunu Al Daha İyi Yaparsın Diye Bilecek Siz Değerli Hocalarıma Danışmak İstedim.

'Roland BK5-OR' Bir Kenarda 'JOKER' Olarak Kalsın. İşin İçinden Çıkamazsak Bildiğimiz Cihaz'ı Alırız Artık.

Şimdiden Teşekkür Ederim. Saygılar...

Cevap: Kardeşinize ORG Önerisi.

0 olarak değilde az kullanılmış emo usb li a2000 alabilirsin 2. Altarnetif 3 5 ay kullanılmış pa600 alabilirsin her iki cihazıda tavsiye ederim

0 olarak değilde az kullanılmış emo usb li a2000 alabilirsin 2. Altarnetif 3 5 ay kullanılmış pa600 alabilirsin her iki cihazıda tavsiye ederim

Öneriniz İçin Teşekkür Ederim. 'A2000' Görüntü Olarak Çok Soğuk Geliyor Çorba Gibi. 'PA600'ü Düşünücem. 'PA600' Nevale Olarak Daha Dolgun Sanırım Zaten. Birde 'PA600' Düz Olan Mı ? Dediğiniz ? Yoksa 'PA600QT' Mi ?

Elde Var;

1- 'PA600'

'JOKER' Olarak 'Roland BK5-OR'

Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar.

roland e 40 işini görür, ama sıfır bulamayabilrsin

Sıfır Olsun.

Kullanımı Kolay Olsun.

Nevale Olarak Geniş Olsun. (Mümkünse Hergün Yeni Birşeyler Çıkan Bir Cihaz Olsun)

bu söylediklerinin hepsi tek bir cihazda toplanmış haliyle daha üretilmedi :)

sıfır istiyosun bk5 -pa600 istediğin fiyata anca alabilirsin
kullanımı kolay dedin rolandı eledik kaldı pa600
malzeme kalitesi dedin pa600 de gitti

ee org kalmadı elde sen yine ildiğinden şaşma bk 5 al alışmışın ancak üstünde oynarım editlerim sample atarım uğraş olsun malzeme kalitesi çok önemli değil dersen pa600

Sıfır Olsun.

Kullanımı Kolay Olsun.

bu söylediklerinin hepsi tek bir cihazda toplanmış haliyle daha üretilmedi :)

sıfır istiyosun bk5 -pa600 istediğin fiyata anca alabilirsin
kullanımı kolay dedin rolandı eledik kaldı pa600
malzeme kalitesi dedin pa600 de gitti

ee org kalmadı elde sen yine ildiğinden şaşma bk 5 al alışmışın ancak üstünde oynarım editlerim sample atarım uğraş olsun malzeme kalitesi çok önemli değil dersen pa600

'Roland BK5-OR' Şuan 'JOKER' Hocam.

Öneriniz İçin Teşekkür Ederim. 'A2000' Görüntü Olarak Çok Soğuk Geliyor Çorba Gibi. 'PA600'ü Düşünücem. 'PA600' Nevale Olarak Daha Dolgun Sanırım Zaten. Birde 'PA600' Düz Olan Mı ? Dediğiniz ? Yoksa 'PA600QT' Mi ?

Elde Var;

1- 'PA600'

'JOKER' Olarak 'Roland BK5-OR'

Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar.

pa600 OT MODELİNİ TAVSİYE EDİYORUM PİYASADA SETLERİ VAR YAZA KADAR BİRçOK SET DAHA çIKAR 3000TL PARAM OLSA YİNE GİDER PA80 ALIRIM 2000TL CİVARINDA çOK TEMİZ PA80 LER VAR BENİMKİ BİRAZ DA ALIŞKANLIK YÜKLEYE CEKSİN İLKO LEVO TABANLI SET TEK TEK İŞLEYECEKSİN RİTİM SESLERİ YAZ A BENDE PA80 DÜŞÜNÜYORUM

emo usb li a2000 al derim

Kardeşim geri gelmişsin aramıza hoşgeldin :)

Sana söylemiştim geri gelirsin demiştim hatırlarsan :)

Tavsiyem ise yine güncel birşey almandır.

A2000, Pa600, Pa900 2. El olarak yazacağım. Zaten bunlar yeni ürünler en kötüsü bile temiz sayılır.

Pa600 2500-2700 arası hakeder. Sound fena değil geçen hafta dinledim. Ama ekran yok gibi çerçeve dahi yok. Dümdüz yer açmışlar ekrana.

A2000 düz+emo usb 2800-3200 arasında. Sen tip yok diyorsun ama beni en çok çeken yani ise tipi :) Nevalede bol herkes memnun. Bk5 gibi F/P yüksek bir klavye A2000. Ama sıfır pahalı. Özellikle geçen seneki kampanya yüzünden ve o kampanyalı ürünlerin 2. El piyasasında olması , A2000'in 2.el fiyatını aşağı çekiyor.

Pa900- Valla son zamanlarda girdi kafama bu da. Ekran dokunmatik diye çekiniyordum ama şimdi avantaj olarak düşünmeye başladım. Mesele bu da değil.

A2000 ile emo usb alsam yaklaşık 3000 tl. Yanına birde pedal alacağım 3500-3700 tl olacak. Tc helicon vokal ozelligi olan Pa900'ün ise 2.el fiyatları 3600'den başlıyor... Ancak 3 noktaya takılıyorum burada. Korg kullanıcıları pek yardımsever değil. A2000 Kullanıcıları rolanddan geri kalmıyor. Hee birde işte pa900'ün TC HELICON özelliği hakkında detaylı done yok elimde ne yazık ki. Yapacak tek şey tünele gidip oradan yardım istemek. Bakalım hayırlısı. :)