• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

karşılaştırma bana yardım edin !!! 900 mü 800 mü

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
merhaba değerli müzisyen arkadaşlarım ve abilerim çok sıkıştım ne yapacamı bilmiyorum bana yardım edin benim pa80 nim var bildiniz gibi eski alet yeni teklonoji atılmanın zamanı geldi bende bu iki orgdan birisini alacağım pa800 mü pa900 mü hangisini alacağım karar veremedim bana yarımcı olun lütfen !!! hangisi iy diye sormayacağım bu iki aletden birisini alırsam özellikleri olarak ne sağlıyacaklar bana yani şöle söyleyim pa800 alırsam bana pa900 aratmıycak veya pa900 alırsam bana pa800 aratmıycak

şimdi yani pa800 mü pa900 mü ?:(

Cevap: karşılaştırma bana yardım edin !!! 900 mü 800 mü

Hertürlü pa900 arkadaşım yeni teknoloji,sesler çok iyi,açıkcası hoşuma gitti alet,ileride pa4x alırım bunun üstüne artık

pa900le yapabilip pa80le yapamadığın ne var hocam? cihazda fiziksel bir eksiklik yoksa (yani eskimiştir artık ömrünü yitirmiştir..vs ise) değiştir tabi de, eğer hala kullanılacak durumdaysa ölüsünü çıkarana kadar kullan derim. insanlar 50 sene önce de çiftetelli oynuyorlardı, 50 sene sonra da çiftetelli oynayacaklar; değişen hiçbirşey yok.

ha sorduğun soruya cevap; pa800 ile pa900 arasında kıyaslama yapmak gerekirse; tabiki pa900'dür, 3x soundunda olan bir alet. yapamayacağın şey yok.

Kesinlikle katılıyorum pa3x le hemen hemen aynı soundlar.ben sevdim pa900 ü

korg pa800 alıcam arkadaşlar karar verdim

smiley-word-smiley-bouge-6-img.gif
Verilen cevapları okumadın mı?Neden?