• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa800 ile pa1x (kolonlu) karşılaştırması...

benhoca1

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
selam arkadaşlar...
pa800 ü az-çok tanıyorum ama hoparlörlü pa1x hakkında çok fazla bilgim yok. sizden ricam bilen arkadaşlar pa800 ile 1x'i karşılaştırabilirler mi? farkları, kullanımı,artıları,eksileri ,imal yılları nelerdir.ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Cevap: pa800 ile pa1x (kolonlu) karşılaştırması...

X1 eski model 32 mb..ve. ram de yükseltilmediği artık DEMODE OLUYOR..HATTA OLDU BİLE... alırsan hem zor satar hemde satarken zarar edersin..

pa-800 daha yeni model ve hala güncel bi alet...64 mb..standart ama 256 mb..ram yükseltildiği için bi 5-10 sene daha güncel kalacaktır...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pax1 cd ile yukleme yaparsin pa800 usb var.

1x taşırken yanında birde arkadaşını al cunku cok agır bana gör pa800 yanına bile yaklaşamaz 1x gazinolarda iş yapan bir alet düğünlere onu götürmek bir işkence arkadaşta var cunku :) ayrıca biri 32 mb rem diğeri 64 veya 256 mb uçakla araba kadar fark demek :)

Sample okuma kalitesi ve ses kartı kalitesi yönünden şüphesiz Pa1x tartışmasız çok üstün bir alet.Ama 32 Mb.hafıza bana yeter diyorsan,ayrıca sık sık ordan buraya taşımayacaksan çok mükemmel bir alet.Yukarıdaki arkadaşımın belirttiği gibi çok ağır.Ancak gerek tuşe,gerekse malzeme kalitesi yönünden Pa1x süperdir.bunuda bilmeni isterim.