• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KAYITLARINIZI BIZE ULASTIRINIZ... (Trakyamuzik icin Soyle)

• Konbuyu başlatan eddie
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 53
  • Görülen : 13K
Cevap: "Muhabbet Bagi" kazandi. Katilacaklar isimlerinizi Yazin (Trakyamuzik icin Soy

Eddie hocam kanal kayıt olacak Cubase de yapacağım tecno tarzı ama alaturka müziğimizide kesinlikle yansıtacak yani örnek altyapımız gibi ama alaturka malzemeyi biraz daha bol düşünüyorum..

Cevap: "Muhabbet Bagi" kazandi. Katilacaklar isimlerinizi Yazin (Trakyamuzik icin Soy

Eddie hocam kanal kayıt olacak Cubase de yapacağım tecno tarzı ama alaturka müziğimizide kesinlikle yansıtacak yani örnek altyapımız gibi ama alaturka malzemeyi biraz daha bol düşünüyorum..

iyi tam dusundugum gibi. hadi bakalim kolay gelsin.
yayinlamadan bana ozel mesaj at altyapiyi...

iyi tam dusundugum gibi. hadi bakalim kolay gelsin.
yayinlamadan bana ozel mesaj at altyapiyi...

Tamam hocam bitince gönderirim pm den şu anda alt yapının çatısını ve temel sesleri oluşturdum yarın biter sanırım ama mixlemeye biraz zaman tanımak istiyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa perşembe gecesi bitmiş şekilde ulaştırırım size...

Evet arkadaslar DeamSongs 'un parmaklarinda hayat bulan Muhabbet Bagi altyapisiyla projemize tum hizimizla devam ediyoruz.
Bu altyapi bu proje icin sadece ve sadece siz degerli Trakyamuzik.net uyeleri icin hazirlanmistir.
DeamSongs kardesimize bu degerli katkilarindan dolayi hepinizin adina huzurlarinizda tesekkur ediyorum.
Ben acikcasi cok begendim sizlerinde begeneceginizi dusunuyorum.
Altyapimizin tonu Mi olarak hazirlanmistir.
Altyapimizi buraya ekliyorum ve katilmak isteyen degerli uyelerimize tekrar hatirlatmakta fayda goruyorum :

Altyapi kayda girmeyecek sadece sesinizi kaydedeceksiniz ve bize ulastiracaksiniz.
Kaydinizda herhangi bir dip ses veya cizirti hisirti v.s. olmamasina ozen gosteriniz.
En temiz kayit gonderen uyelerimizin calismalari on planda tutulacaktir sakin unutmayiniz.
Kayitlarinizi bu sayfaya ekleyiniz hergun burdan surekli takip edecegiz.

Herkese basarilar diliyorum. Hadi Bismillah ;)

Muhabbet bağına girdim bu gece

Açılmış gülleri derdim bu gece

Vuslatın çağına erdim bu gece

Muhabbet doyulmaz bir pınar imiş

Ararım ararım seni her yerde

Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde

Açılmış bahtımın gonca gülleri

Gönül bağında öter bülbülleri

Aşkıma sarayım hep gönülleri

Muhabbet doyulmaz bir pınar imiş

Ararım ararım seni her yerde

Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde.

Güfte: Beste: Sadettin Kaynak

Cevap: KAYITLARINIZI BIZE ULASTIRINIZ... (Trakyamuzik icin Soyle)

Teşekkürler umarım arkadaşlarda beğenmişlerdir evet arkadaşlar gerçi yaz sezonu belki vaktiniz kısıtlı ama bitirelim bu projeyi :) ...

teşekkürler umarım arkadaşlarda beğenmişlerdir evet arkadaşlar gerçi yaz sezonu belki vaktiniz kısıtlı ama bitirelim bu projeyi :) ...

hocam ellerinize emeğinize sağlık altyapıyı dinledim çok güzel olmuş,katkılarınızdan emeklerinizden dolayı teşekkürler

Bu olayda bende bulnmak istiyorum alyapı üste olan zannedersem özel mesajla gönderilecek denilmiş ??

Bu olayda bende bulnmak istiyorum alyapı üste olan zannedersem özel mesajla gönderilecek denilmiş ??

Altyapiyi ilk sayfaya ekledim ordanda ulasabilirsiniz kayitlarinizi bekliyoruz...

ilk kayıt benden gelsin :))iki değişik kayıt formulünde kayıt yaptım
umarım hazırlanacak projeye girmeye hak kazanır

saygılar kolay gelsin

Arkadaslar proje cok güzel ama zamanlama biraz ters gibi herkesin tam yogun oldugu bir dönemde,bilmiyorum ben sahsen yollamaya calisacam.Herkese bol sanslar.