• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KAYITLARINIZI BIZE ULASTIRINIZ... (Trakyamuzik icin Soyle)

• Konbuyu başlatan eddie
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 53
  • Görülen : 13K
Cevap: "Muhabbet Bagi" kazandi. Katilacaklar isimlerinizi Yazin (Trakyamuzik icin Soy

Altyapı bencede gayet güzel ama yapılan projenin tamamı Trakyamüzik ailesinin kendi emeği olması açısından altyapının değerli bir üstad veya üstadlar tarafından birden fazla kişinin okuyacabileceği şekilde tekrardan yazılabilirse daha güzel olur diye düşünüyorum.Aksi halde bu altyapıda iş görür...

Cevap: "Muhabbet Bagi" kazandi. Katilacaklar isimlerinizi Yazin (Trakyamuzik icin Soy

Altyapı bencede gayet güzel ama yapılan projenin tamamı Trakyamüzik ailesinin kendi emeği olması açısından altyapının değerli bir üstad veya üstadlar tarafından birden fazla kişinin okuyacabileceği şekilde tekrardan yazılabilirse daha güzel olur diye düşünüyorum.Aksi halde bu altyapıda iş görür...

katılıyorum arif abiye bakalım ne kadar sürede bitecek bu proje hayırlısı olsun.

Chordsolodan bir istekte bulunalim o zaman bakalim bizi kiracakmi :)
Muhabbet Bagi Altyapisi istiyoruz komutanim :D

Chordsolodan bir istekte bulunalim o zaman bakalim bizi kiracakmi :)
Muhabbet Bagi Altyapisi istiyoruz komutanim :D

Yapar ya üstad niye yapmasın ;) kırmaz bizi ch. hoca

arkadaşlar size can feda yaparım yapmayı da bu ara işlerim aşırı derecede yoğun.malum doğudayız...
ptesi bir soluk alacağım fakat izne ayrılıyorum 10 gün.aletler uzakta kalacak...
ben bu şarkıyı daha evvel yapmıştım fakat yaptığım halini çok da beğenmiyorum açıkçası...
durum budur...

aslında ben bu nmedenle "memleketim" i önermiştim esasen.tüm proje elimde hazır duruyor zira...
Ch.

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar size can feda yaparım yapmayı da bu ara işlerim aşırı derecede yoğun.malum doğudayız...
ptesi bir soluk alacağım fakat izne ayrılıyorum 10 gün.aletler uzakta kalacak...
ben bu şarkıyı daha evvel yapmıştım fakat yaptığım halini çok da beğenmiyorum açıkçası...
durum budur...

Ch.

Senin canın sağolsun üstad...

Süre konusunda çok çok aciliyet yoksa bu altyapıyı oluşturmayı deneyebilirim.Karar sesi de kararlaştırıldığında bir kaç günde sıfırdan yeni bir altyapı oluşturabileceğimi düşünüyorum.Birde mixlemede "ararım" diye giren nakaratı tüm katılacakların beraber söylendiği şeklinde yapılması hoş olabilir diye düşünmekteyim..

Süre konusunda çok çok aciliyet yoksa bu altyapıyı oluşturmayı deneyebilirim.Karar sesi de kararlaştırıldığında bir kaç günde sıfırdan yeni bir altyapı oluşturabileceğimi düşünüyorum.Birde mixlemede "ararım" diye giren nakaratı tüm katılacakların beraber söylendiği şeklinde yapılması hoş olabilir diye düşünmekteyim..

O zaman hemen basla DreamSongs
Karar sesimiz Mi olsun. sanirim herkese ya dikinden ya da pesinden uyacaktir.
Birkac gun icinde halledebilirsen co kiyi olur. Destegin icin cok tesekkurler..
Bizde sen altyapiyi hazirlayana kadar okuyacak kisileri belirleriz...

Başladım bile :)

Projeyi tamamlayınca okuyacak kişi sayısına göre parça trafiğini değiştirebilirim o konuda rahat olunsun çok arkadaşımızın katılması esastır sanırım bizim için..Lütfen,arkadaşlardan katılım bekliyoruz...

Başladım bile :)

Projeyi tamamlayınca okuyacak kişi sayısına göre parça trafiğini değiştirebilirim o konuda rahat olunsun çok arkadaşımızın katılması esastır sanırım bizim için..Lütfen,arkadaşlardan katılım bekliyoruz...

Tamam DreamSongs senden haber bekliyoruz.
Hucum kayitmi yapicaksin kanal kanalmi calisacaksin?

Evet arkadaslar daha cok katilim bekliyoruz.