• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kendimce Evde KAyıt Yaptım :)

frankie

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Bende bir müziksever olarak birşeyler yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz arkadaşlar.

Cevap: Kendimce Evde KAyıt Yaptım :)

müziksever dostlarım iyi ya da kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Paylaşımınız için teşekkürler, güzel bir çalışma olmuş. Mikrofonunuz pc mikrofonu galiba, daha kalite ekipman ile daha güzel işler ortaya çıkaracaksınız. Bir de kayıtta sesinizde efektlendirme yapmadınız galiba, efektlendirme ile alt yapı ile sesinizi bütünleştirebilirsiniz. Kolay gelsin devamını bekleriz.

çok dokunaklı bir ses yapınız var... dinleyiciyi etkiler..bu işin üstünde durun bence ..siz şarkı söylemelisiniz...iyi çalışmalar devamınıda bekleriz.

Sesiniz gerçekten çok iyi. Daha iyi ekipman ve daha iyi mix & mastering ile kusursuz çalışmalar yapacağınıza inanıyorum...

Ben beğendim kardeşim inşallah güzel yerlere gelirsin.Özünü taşı yeterli olacaktır.Biraz daha çalış ama sesini daha güzel kullanabilirsin. ;) Devamını bekleriz inşallah. :)

.
Güzel bir çalışma. Daha güzel demolarınız geleceğini ümit ediyorum.
Kolay gelsin. Emek ve paylaşımın için teşekkürler...

bende güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. evde elimden geldiği kadarı ile yapmaya çalışıyorum. kendimi ve ekipmanlarımı geliştirdiğimde daha güzel olacağını umut ediyorum. kulağınıza ve yüreğinize sağlık

tşk ederim yunus abimm inşallah elimden geldiğince müzik ile uğraşmaya gönül vermeye devam edeceğim. Yüreğine sağlık

çok dokunaklı bir ses yapınız var... dinleyiciyi etkiler..bu işin üstünde durun bence ..siz şarkı söylemelisiniz...iyi çalışmalar devamınıda bekleriz.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri