• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

"Ketron AUDYA" batı ses ve ritim tanıtımı 4...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Canlı gitar örnekleri,

"Folk Live Guitar" için link veriyorum,

Link :

Ekli dosyalar

• Clean Live Guitar.mp3
    1.4 MB · Görülen: 216
  • Rock Live Guitar.mp3
    1.4 MB · Görülen: 226
Cevap: "Ketron AUDYA" batı ses ve ritim tanıtımı 4...

İkisede muhteşem içine cihazin içine gitar kaçmış:)

Ketronun soundu gerçekten çok doğal. Şuan ketronun sound kalitesine diğer klavye markaları ulaşamadı. Hele bateriler ketron on numara. Ketron audya 5 için adam akıllı set yapılsa hiç düşünmeden pa3x imi satar audya alırım.

evet içine gitar kaçmış hatta hiç çıkmmış :))) sesler harika, zaten kıbrıslı birisi youtube sitesinde 2-4'lük filan paylaşım yapmış audya5 için, çok kaliteli sesleri ve ritimleri var...bilmiyorum set çalışmalrı nasıl ama audya5 işlenirse müthiş şeyler çıkacaktır.hem batı hem de yerli olarak kaliteli.
hele folk live gtr. sanki birisi akustik gitar çalıyormuş gibi.gitar teline vuruş sesleri bile birebir gerçek. karşılaştırma yapmayacağım çünkü müthiş olmuş...

Merhaba...

Herhangi birisi (buna ben de dahil) şu gitar demolarını dinlese ve kendisine bunların enstrümanların direkt kendisinden çıkmadığı söylense inanamazdı herhalde :) Gerçek gibi değil , gerçek zaten.Alanında uzman müzisyenlerle çalışılıp enstrümanların stüdyodaki birebir kayıtları kayda alınmış.Sonra da ortaya bu muazzam sonuç olan "AUDYA" çıkmış...

Selâmlar...

demek ki bu ritim ve sesler audya5'in kendi ritimleri, doğru mu düşnüyorum?