• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

"Ketron AUDYA" batı ses ve ritim tanıtımı...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar...

"AUDYA"nın elimdeki demo , enstrüman , kit ve "live guitar" örneklerinden (sitemizin elverdiği ölçüde) birkaçını , benim gibi bu cihazı merak edenlerin beğenisine sunuyorum.Kalitenin bozulmaması için link vermedim ; direkt olarak "mp3"leri siteye yükledim.Tabiki , bu demolar yerli müzik demolarını içermiyor.Zaten cihazın eksik olan bu yönü üzerindeki çalışmalar halen devam etmekte...

Sırasıyla , "demolar , enstrümanlar , kitler , canlı gitarlar"ı yükleyeceğim ; şimdi öncelikle demolar:

Ekli dosyalar

• Big Band 1 (Take the A train).mp3
    1.3 MB · Görülen: 286
  • Big Band 2.mp3
    858.3 KB · Görülen: 277
  • Cool Pop.mp3
    1.9 MB · Görülen: 284
  • Funky Tune.mp3
    1.4 MB · Görülen: 281
  • Latin Mix.mp3
    1.8 MB · Görülen: 287
  • Mambo.mp3
    967.2 KB · Görülen: 263
  • Modern Fusion.mp3
    1.2 MB · Görülen: 268
  • Multi Cultural .mp3
    783.6 KB · Görülen: 247
  • Pop Saxophone.mp3
    1.6 MB · Görülen: 291
  • Retro Slow.mp3
    1 MB · Görülen: 275
  • Shuffle Rock.mp3
    1.4 MB · Görülen: 261
  • Smooth Ballad.mp3
    1.2 MB · Görülen: 270
  • Stage Band.mp3
    914.6 KB · Görülen: 261
  • Tenor Club 1.mp3
    1.6 MB · Görülen: 277
  • Tango.mp3
    1.1 MB · Görülen: 272
  • I Like Fusion.mp3
    1.4 MB · Görülen: 267
  • Flugel Horn & Muted.mp3
    1.5 MB · Görülen: 274
  • Salsa.mp3
    794.6 KB · Görülen: 283
Cevap: "Ketron AUDYA" batı ses ve ritim tanıtımı...

gerçekten muhteşem...

mükemmel ötesi performanslar...

Evvel zaman söylemiştim şimdide değişmedi fikrim nefeslilerde Audya tüm orglardan 1 adım önde...Diğer seslerde çok güzel...

Evvel zaman söylemiştim şimdide değişmedi fikrim nefeslilerde Audya tüm orglardan 1 adım önde...Diğer seslerde çok güzel...

Merhaba...

Bence "AUDYA" , şu ana kadarki gelmiş geçmiş en iyi workstation cihaz.Benim kulağıma göre , gerçeğe en yakın saund Ketron'da var.Marka savunucusu değilim ; sadece naçizane bir müzik aşığıyım...

AUDYA , Tyros 4 ve Korg PA3X ile karşılaştırılıyor.Audya ne zaman çıktı? 2007 yılında Dünya prömiyeri yapılmış.Tyros 3 ne zaman piyasaya sürüldü? Yani Dünya prömiyeri 2008 yılı dokuzuncu ayında yapılmış.Tyros 4 ve PA3X ise daha yepyeni iki cihaz.Günümüz teknolojisinin nasıl bir hızla ilerlediği göz önüne alındığında , sadece değinmiş olduğum bu durum dahi "AUDYA"nın kalitesini açık bir şekilde ortaya koyuyor.

İlgili link : [ame="http://www.youtube.com/watch?v=lfdGUMaKIzQ"]Ketron Audya Demonstração 2007 , Part 1 - YouTube[/ame]

Tabi bunlar benim görüşüm ; katılan olur yada olmaz :eek:

Selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VH8grKFA0nI&feature=mfu_in_order&list=UL]AUDYA5 - EINSAMER HIRTE..wmv - YouTube[/ame]
Bu arkadaşın audya ile ilgili epey demosu var..
Aletin sound kalitesini merak edenler bu arkadaşın demolarından fikir alabilirler..

Bir kaç demo daha..
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6R7lYcyYi-s]AUDYA Acustic guit - piano e strings - YouTube[/ame]
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=z17_8hLf7eI]AUDYA wha guitar con style 16 beat - YouTube[/ame]
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=H7IZCvWxnEk]AUDYA Sax - YouTube[/ame]

Bu arkadaşın audya ile ilgili epey demosu var..
Aletin sound kalitesini merak edenler bu arkadaşın demolarından fikir alabilirler..

Paylaşımlar için teşekkürler Mehmet Ali :)

Selâmlar...

bahri hocam inan bana sx3000 den sound olarak ben hiç fark görmüyorum canlıda çaldım aynısı sadece teknik özellikler açısından ve yeni sesler bakımından sx3000 den iyi türk müziği olarak çok zayıf sana bu sefer pa3x almanı tavsiye ederim şiddetle sx3000 den sonra alınacak tek alet pa3x kesinlikle diğer modelleri geç bir kalemde

bahri hocam inan bana sx3000 den sound olarak ben hiç fark görmüyorum canlıda çaldım aynısı sadece teknik özellikler açısından ve yeni sesler bakımından sx3000 den iyi türk müziği olarak çok zayıf sana bu sefer pa3x almanı tavsiye ederim şiddetle sx3000 den sonra alınacak tek alet pa3x kesinlikle diğer modelleri geç bir kalemde

Parasını denkleştireyim ; tavsiyeni gözönünde bulunduracağım. :)

Teşekkür ederim Ümit...

Selâmlar...