• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

"Ketron AUDYA" batı ses ve ritim tanıtımı 3...

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Devam ; bazı kitler :

"Oriental Percussion"u siteye ekleyemedim ; link veriyorum:

Link :

Diğerleri
,

Ekli dosyalar

• Elektro Kit.mp3
    890.7 KB · Görülen: 228
  • Funk Super Kit.mp3
    707.7 KB · Görülen: 227
  • Hi Hat Super Kit .mp3
    1.4 MB · Görülen: 221
  • Pop Super Kit.mp3
    1.3 MB · Görülen: 207
  • Power Super Kit.mp3
    1.2 MB · Görülen: 208
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: "Ketron AUDYA" batı ses ve ritim tanıtımı 3...

birebir canlı sesler, oriental davullar bana özellikle eski şarkılarda kullanılan darbuka ve tef zil seslerini hatırlattı

birebir canlı sesler, oriental davullar bana özellikle eski şarkılarda kullanılan darbuka ve tef zil seslerini hatırlattı

Oriental Percussion yok saten dinlemis oldugun loop lütfen yanlis bilgi vermeyelim

güzel kardesim bakmama gerek yok kendim kullaniyorum merak ettin bir sey varsa sorabilirsinä o linkdeki loop hatta dj loop ama tünelin yaptigi perc kitler var bunlar sx3000 müs bunlari ins olarak yüklemen gerek ama fabrika cikisi or perc yok

güzel kardesim bakmama gerek yok kendim kullaniyorum merak ettin bir sey varsa sorabilirsinä o linkdeki loop hatta dj loop ama tünelin yaptigi perc kitler var bunlar sx3000 müs bunlari ins olarak yüklemen gerek ama fabrika cikisi or perc yok

"Peki güzel kardeşim."

Ben AUDYA kullanmadım.Görüyorsunuz ki AUDYA ile ilgili resmi bir siteden bu demoları aktarıyorum.İlgili sitede konumuzla ilgili bölüm:

"Audya offers more than 300 brand-new styles, most of them featuring Real Audio drum patterns perfectly synchronized to MIDI clock.

Thanks to the new Audio Style Modeling technology, you can modify and customize the built-in styles to create really new accompaniments for your needs.

Audya has more than 240 percussion Grooves and 53 Drum sets, three of which are multilayer Super Drum Kits.

Here are some songs using rhythm parts, voices and arrangements included in the instrument.
" demiş ; vede demoları altına eklemiş.

Dediğiniz gibi eğer SX3000'den ise bu kitler , kimseyi de yanlış bilgilendirmek ve kendim de yanlış bilgilendirilmek istemem.İlgili sitede buna değinilmemiş ; Yada benim gözümden kaçmış birşey varsa ben de bilgilendirilmek isterim ; çünkü bu cihazı almayı düşünüyorum...

Selâmlar...

Herkese Selam!

Dinlemiş olduğunuz Orient Percussion Audya için Sandro Fontanella tarafından sudyoda hazırlanmış bir loop'tur.Aletin üzerinde fabrikasyon olarak Arap yada Türk drumkit mevcut değildir...Zaten bu ritim yada buna benzer ritimler kitler ile elde edilemez edilse bile,
"ambiance sound" (yani ortam sesi) yüzünden gerçeğe yakın olmaz...

Sanırım karışıklığa sebep olan mevzu açığa kavuşmuş oldu...

Bol Müzikli Günler!

Tünel Müzik

By_CTO

Herkese Selam!

Dinlemiş olduğunuz Orient Percussion Audya için Sandro Fontanella tarafından sudyoda hazırlanmış bir loop'tur.Aletin üzerinde fabrikasyon olarak Arap yada Türk drumkit mevcut değildir...Zaten bu ritim yada buna benzer ritimler kitler ile elde edilemez edilse bile,
"ambiance sound" (yani ortam sesi) yüzünden gerçeğe yakın olmaz...

Sanırım karışıklığa sebep olan mevzu açığa kavuşmuş oldu...

Bol Müzikli Günler!

Tünel Müzik

By_CTO

Merhaba...

Bilgilendirme için çok teşekkürler Coşkun hocam , sağolasın...

Selâmlar...

Bu süper ses ve ritim demolarından sonra yerli diye lüzumsuz demo koyup zevkimizi bozmayalım ya da adamakıllı ses ve ritim çalışmaları neticesini bekleyelim..