• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron audya FiyaT !!

• Konbuyu başlatan tenor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 16K
Cevap: ketron audya FiyaT !!

walla bence akıl karı değil o kadar param olsa 2 klavye kullanırım shynt + pa800 olayı bitiririm Pa800( en güncel ritimler yazıldığı için :) )

Arkadaslar

Siz insanogullari verdikce parayi onlarda fiyatlari yükselttikce yükseltirler.
Almayin bakin fiyatlar nasil asagi iniyor.
o paraya 2 tane pa 800 alirsin.
Roland gw 8 de ayni isi görüyor.Sifir 1500 tl.

Arkadaşlar fiyatı 4500 euro falan değil. Fiyatı 3500 eurodur. Tünel müzik veya sistem nk dan temin edebilirsiniz.

bu orgu alan yanin da saten pa800hatta pa3 de almis oluyor yamahayida hediye ediyorlar onlarin bütün ritimleri sadece saundu hosunuza gitsin gidiyorsa sorun yok gerci ucuz alet kalmadi be ustalar hepsinin fiyati assagi yukari ayni klaslarina göre tabi

bu orgu alan yanin da saten pa800hatta pa3 de almis oluyor yamahayida hediye ediyorlar onlarin bütün ritimleri sadece saundu hosunuza gitsin gidiyorsa sorun yok gerci ucuz alet kalmadi be ustalar hepsinin fiyati assagi yukari ayni klaslarina göre tabi

murat hocam ben başka bir başlıkta açıkladım ama bu konuya açıklık getirmek lazım sonra cihazı bilmeyenler yanlış anlıyorlar; audya her orgun ritmlerini direkt olarak okumaz!!! eğer ritmin davul kanalını wave olarak kayıt ederseniz cihaza okutturabilirsiniz.. akumpanyalarınıda audyanın içindeki hazır bas, gitar gibi loopları ekleyerek halledersiniz

Arkadaslar

Siz insanogullari verdikce parayi onlarda fiyatlari yükselttikce yükseltirler.
Almayin bakin fiyatlar nasil asagi iniyor.
o paraya 2 tane pa 800 alirsin.
Roland gw 8 de ayni isi görüyor.Sifir 1500 tl.

yu ma tu müzik setide cd çalıyor kenwood yada sony de..marlboroda sigara maltepede...yada bizim sektörden örneklersek ;bose de ses sistemi yapıyor ecs de...aynımı??

walla bence akıl karı değil o kadar param olsa 2 klavye kullanırım shynt + pa800 olayı bitiririm Pa800( en güncel ritimler yazıldığı için :) )

gofret kardeş doğru söylüyor.xd9 eskittik sx3000 aldık 3 yıl oldu... xd9 için yazılan ritimleri kullandık sx3000 de.ama parası ile olsa bile denilik yok.mecbur kaldık pa 800 e.ama ketron elimizin altında şu an.pa 800 ile iyice alışırsak o zaman ketron sx3000 yolcu olacak.en güncel ritimler yazılıyor pa 800 e.ama ketronun yapısına sağlamlığına sözümüz yok.sound una sözümüz yok.ama işlenmedikten sonra ne çare.orkestra çalmıyoruz.tek başımıza piyanist olarak çalıyoruz.
8 yıllık ketronla olan beraberliğimizi artık burada noktalamak zorundayız.ritimleri çok ama modernize edilerek yazılan sertaç varol beye ait bir kaç ritim var.olmuyor.zamanının kn 1000 indede 2/4 ritim var ama şimdi çalmak mümkünmü...

yuhh muh yanii o parayaa süper klawyeler alırımm :)

kardes ben ketronun ortagı falan degılım ama sırf yuh cekmek ıcın konu acmıssın gıbı geldı bende merakla beklıyordum ama bu fıyat boyle klamıcak tabıkı duser sende benım taktıgı uygula bır sene sonra al yorumunu yap elestır ama yuhlamak maksadı asıyor sevgıyle sevıyelı forumlar...

3500 euro idi.ben sordugumda,cihazı da gördüm.henuz işlenmemişti.ketron sx3000 e çok benziyor bence.içimden bir his bu klavyede iş yapmayacak diyor.bence çıkarmak için çok geç kaldılar.

istanbulda birisi adını hatırlamıyorum yapmış ses ve ritim ama beğenilmemiş tünel müzik şimdi emo ile anlaşmış emo hazırlıyormuş